м. Київ, вул.Шота Руставелі, 39-41, оф.213
Всі види наукових робіт
Телефони:
:+380 (44) 578-02-20
:+380 (67) 108-01-20
:+380 (63) 578-02-20
Публикації Web of Science (WoS)

Дисертація

Вартість: 

від 10500 грн. 

Термін: 

від 9 міс*

 

Публікація наукових статей у виданях Web of science (WoS)

Якщо Ви хоч раз публікували результати своїх досліджень в науковому журналі, Ви повинні були чути про Web of Science Core Collection, яка є провідною бібліографічною базою даних цитування у світі. Вона об'єднує понад 10 тис. топових світових журналів.

Публікуючись в журналах з високим імпакт-фактором Ви гарантовано залучаєте увагу наукової громадськості до проблематики, яку досліджуєте і вписуєте своє ім'я в історію наукових досліджень.

Але публікація в бд WOS не просте завдання, правильний підбір журналів, попереднє рецензування, професійний переклад на англійську мову і спілкування з редакцією журналу - це тривалий процес який вимагає великого досвіду і повного розуміння публікаційних процесів, правил якими керуються редакції кращих журналів.

Для цього є компанія «Наука Сервіс», ми не перший рік працюємо з редакторами журналів, що входять в базу даних Web of science (Wos), ми знаємо їх правила, процеси і забобони і ми знаємо як зробити так що б Ваша робота була опублікована і помічена світовим науковим спільнотою.

  

Чому варто замовити публікацію Web of science в компанії "Наука Сервіс"

Наша компанія відрізняється від подібних організацій професійним підходом до організації процесу публікації в журналах, що входять в базу даних Web of science (Wos). Протягом більше 10 років роботи нами було:

- опубліковано понад 2000 статей в журналах Scopus і Web of science (Wos);

- написано більше 1500 рецензій;

- перекладено понад 50 тис. сторінок.

 

На сьогодні ми маємо такі можливості:

- налагоджені тісні контакти з більш, ніж 120-а журналами, які входять в базу даних Scopus і Web of science (Wos);

- з нами співпрацює понад 240 рецензентів і більше 30 перекладачів;

- ми можемо резервувати цілі номери журналів для спец-випусків;

- пропонуємо терміни публікації в журналах, що входять в базу даних Web of science (Wos) від 9 міс.

 

Для того, що б Вашу статтю побачило світове співтовариство і вона була проіндексована в рейтингових світових виданнях в найкоротші терміни, Вам варто замовити публікацію наукової статті в журналах Web of science (Wos) в компанії «Наука-Сервіс». В даному випадку Ви гарантовано можете бути впевнені в тому, що з Вами буде працювати професіонали найвищої кваліфікації.

ВІДГУКИ НАШИХ ЗАМОВНИКІВ: