м. Київ, вул.Шота Руставелі, 39-41, оф.213
Всі види наукових робіт
Телефони:
:+380 (44) 578-02-20
:+380 (67) 108-01-20
:+380 (63) 578-02-20

Наші автори

В компанії “Nauka-Servis” працюють тільки професіонали своєї справи. Ми не співпрацюємо із студентами (аспірантами) або універсальними фрілансерами , які пишуть всім підряд , все підряд і за безцінь.

 

Ми проводимо повне розмежування виконуваних робіт між нашими авторами відповідно до спеціальності (у відповідності до шифру третього порядку згідно переліку спеціальностей ВАК України):

 

 

100% гарантія того, що Ваша робота буде виконуватись автором, який має науковий ступінь, що відповідає Вашому шифру спеціальності

 

 

Отже, хто ж ці роботи пише:

 

До співпраці ми залучаємо виключно фахівців із науковим ступенем кандидата або доктора наук.  Перед зарахуванням нового співробітника в штат, він проходить ретельну перевірку на відповідність нашим вимогам:

 

 

На постійній основі ми проводимо навчання та ознайомлення наших авторів з новітніми вимогами МОН України щодо дисертаційних досліджень (їх частин) та наукових статей.

 

 

 

 

Обережно підробки!

В деяких агенціях Ви зустрінетесь із аукціонним способом розподілу робіт між замовниками – «хто менше дасть, той її і виконує», незалежного від спеціальності автора та його кваліфікаційних можливостей. Лише уявіть, що Вашу роботу за спеціальністю кримінальний процес буде виконувати фахівець із земельного права, або взагалі економіст – що з цього вийде?

 

 

 

Важливо!

 

Хочемо Вас застерегти, що обіцянка того, що якість роботи підтверджується лише наявністю наукового ступеня у її автора – це досить хибна теза, хоча доволі поширене серед інших агенцій, як міста Києва, так і усієї України:

кандидат наук - це ще не гарантія того , що Ваша робота буде виконана на якісному науковому рівні та буде відповідати усім вимогам МОН України. Більшість так званих авторів, які мають ступінь кандидата наук - це витягнуті "за вуха" горе- фахівці, які вчений ступінь отримували тільки для "галочки" ;

грамотний кандидат наук - це насамперед людина , що володіє неординарними пізнаннями у сфері своєї діяльності, має значний науковий доробок у вигляді опублікованих статей, тез, монографій тощо.