м. Київ, вул.Шота Руставелі, 39-41, оф.213
Всі види наукових робіт
Телефони:
:+380 (44) 578-02-20
:+380 (67) 108-01-20
:+380 (63) 578-02-20
Співавторство в публікаціях

Дисертація

Вартість: 

від 5600 грн. 

Термін: 

від 3 міс*

 

Співавторство у публікаціях Scopus та Web of science (WoS)

Під час проведення дослідження Вам може знадобитися свіжий погляд на проведену роботу, можливо допомогу у фінансуванні або ж просто ще одна пара рук. Але у Вас немає на прикметі такої людини, з якою Ви зможете опублікуватися. В нашій базі більше 3000 вчених, в тому числі і зарубіжних авторів, які шукають собі співавторів для проведення дослідження та подальшої публікації в журналах Scopus і Web of Science (WoS).

Ми зможемо знайти не тільки ще одне ім'я у списку авторів, а професійного помічника для Вашого дослідження!

 

Чому варто звернутись до компанії "Наука Сервіс"

Наша компанія відрізняється від подібних організацій професійним підходом до організації процесу публікації в журналах, які входять в базу даних Scopus і Web of science (WoS). Протягом більше 10 років роботи нами було:

 

На сьогодні ми маємо такі можливості:

 

Для того, що б Вашу статтю побачило світове співтовариство і вона була проіндексована в рейтингових світових виданнях в найкоротші терміни, Вам варто замовити публікацію наукової статті в журналах Scopus і Web of science (WoS) в компанії «Наука-Сервіс». В даному випадку Ви гарантовано можете бути впевнені в тому, що з Вами буде працювати професіонали найвищої кваліфікації.

ВІДГУКИ НАШИХ ЗАМОВНИКІВ: