м. Київ, вул.Шота Руставелі, 39-41, оф.213
Всі види наукових робіт
Телефони:
:+380 (44) 578-02-20
:+380 (67) 108-01-20
:+380 (63) 578-02-20
Дисертація
 Дисертація
ВАРТІСТЬ: 

від 68000 грн. 

ТЕРМІН: 

від 5 міс*

Залишити заявку

Опис:

Кандидатська дисертація на замовлення

Кандидатська дисертація — це один із важливих етапів роботи людини, яка прагне досягнути вершини наукової діяльності. Хоча цей тип наукового дослідження за обсягом дещо менший, ніж докторська, але його написання також вимагає від здобувача (аспіранта) неординарного підходу до досліджуваної проблематики та відповідної наукової підготовки. Оскільки захист кандидатської дисертації проводиться публічно, робота повинна бути написана ідеально.

Якщо Ви хочете, щоб жодна деталь в структурі чи оформленні роботи не була втрачена, то доцільніше замовити написання дисертації у профільній компанії. На що ж може розраховувати замовник, який вирішив скористатися цією послугою?

Переваги дисертацій на замовлення

Претендент, який хоче замовити кандидатську або докторську дисертацію, може розраховувати на те, що вона буде виконана згідно всіх встановлених правил для подібного виду наукових робіт.

Компанія за бажанням замовника може написати дисертацію на замовлення частково (один або декілька розділів) або комплексно. При замовленні комплексного варіанту, Ви можете розраховувати на виконання:

 • Дисертаційного рукопису;
 • П'яти статей для розміщення у фахових збірниках (як вітчизняних, так і зарубіжних);
 • Трьох тезисів для опублікування в збірниках наукових конференцій;
 • Автореферату.

Якщо Ви хочете замовити дисертацію в Україні частково, то спеціаліст компанії проведе дослідження з написання окремих розділів роботи, в тому числі підрозділів, вступу, висновків, а також інших складових дисертації з урахуванням написаного Вами матеріалу та збереженням Вашої стилістики викладу. При бажанні Ви можете замовити дисертацію в Києві або редагування своїх дисертаційних досліджень.

Враховуючи практику виконання кандидатської дисертації на замовлення в Україні і в Києві зокрема, в цілому термін становить приблизно 6-12 місяців. Але при колективному виконанні можна написати роботу у більш стислий інтервал часу. Підхід до написання докторської дисертації на замовлення або кандидатської дуже серйозний. У процесі підготовки спеціаліст проводить детальне вивчення і аналіз наукової літератури, розглядає існуючі у науковій літературі точки зору, проводить практичні дослідження, висуває нові ідеї.

Як визначається вартість дисертації

Різноманітні фірми та організації, які нині пропонують послуги з написання кандидатської дисертації, мають різні ціни. Це питання відносне, тому що, як і в усіх сферах, можна зекономити на ціні, але програти щодо якості.

Важливою складовою написання кандидатської дисертації та її ціни є гонорар автора. Багато організацій «економлять» на останніх, чим значно знижують вартість роботи, а відповідно, і її якість. Також деякі організації часто занижують вартість роботи за рахунок скорочення кількості виправлень та вказівок наукового керівника, що дуже занижує потенційний успіх Вашого захисту роботи.

При формуванні ціни враховується ряд факторів, на які варто звернути увагу при виборі компанії:

 1. Співвідношення ціна-якість. Окремі фірми і наукові центри після невеликої передоплати надсилають першу частину роботи для перевірки у наукового керівника. Це дозволяє оцінити і зрозуміти, чи будете ви надалі продовжувати співробітництво.
 2. Швидкість і терміни. При написанні кандидатської дисертації на замовлення ціна буде залежати від термінів – чим вони менші, тим вища ціна. Тут варто враховувати той факт, що коли потрібна оперативність, швидке прийняття рішень і аналітичні здібності — і все це за умови збереження якості, то відповідно, вартість буде відрізнятися. Адже над роботою буде працювати колектив, а не одна людина.
 3. Рівень корегування та підтримки. Це важливий фактор, який також потрібно враховувати. Якщо ціна виставляється вище, це означає, що організація всієї роботи є комплексною і багаторівневою. Іншими словами, Вам буде забезпечено повний сервіс — від підготовчого етапу до кінцевого заліку.

Враховуються також інші фактори:

 • Рівень складності теми дисертаційного дослідження;
 • Доступність матеріалу;
 • Вимоги наукового керівника;
 • Платні чи безкоштовні першоджерела для дослідження;
 • Часткова чи повна дисертація.

Такий плановий і відповідальний підхід свідчить про те, що замовляти кандидатські дисертації в Києві вигідно і надійно!

ВІДГУКИ НАШИХ ЗАМОВНИКІВ:
Дисертаційна робота
 
Я, як викладач навчального закладу зовсім не вітаю такого роду діяльність. Ви підриваєте авторитет науки. Скажу більше – Ви не допомагаєте нашим науковцям, а топите їх. Такі організації не повинні існувати.
09.09.13
Детальніше
Дисертаційна робота
 

Приємна атмосфера у співробітництві. Вразила постійність зв’язку, навіть на вихідних змогла отримати необхідну консультацію та інформацію про стан свого замовлення. 

20.01.14
Детальніше
Дисертаційна робота
 

Якісне виконання, професійний підхід. Все чітко і без зайвих балачок. Рідко в наш час можна зустріти настільки відповідальний підхід – навіть у вихідні та свята на зв’язку. Хоча, краще б віддихали.

09.09.13
Детальніше