Монографія на Замовлення

Дізнайтеся вартість монографії безкоштовно

    Поле позначене як * - обов'язкове для заповнення.

    Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
    відповідно до Політикою конфіденційності

    Терміни

    від 3 міс.

    Автор

    Кандидат наук

    Гарантія

    12 міс.

    Що таке монографія і кому вона потрібна?

     

    Монографія – це різновид наукової публікації, предметом вивчення якої є нова концепція, гіпотеза, теорія або тема. Така підсумкова дослідницька праця має вагоме значення, як для молодих, так і для досвідчених вчених. Це повноцінне авторське дослідження, яке стимулює розвиток науки і сприяє підвищенню рейтингу у професійному середовищі.

     

    Монографія обов’язково потрібна здобувачам наукових ступенів кандидата або доктора наук. Це головне підтвердження компетентності претендента на вчений ступінь. Призначення – демонстрація нових концепцій або рішень.

     

    Цінність та необхідність публікації розділу у монографії визначена у таких нових нормативно-правових актах:

    1. Постанова Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 р. № 167 «Про проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії».

     

    Для кандидатів та докторів для участі у разових радах в рамках експерименту з присудження ступеня доктора філософії:

    п. 6. Рада утворюється у складі голови та членів ради – двох рецензентів і двох опонентів. Вчений, який пропонується до складу ради, повинен мати не менше трьох наукових публікацій, опублікованих за останні п’ять років, за науковим напрямом, за яким підготовлено дисертацію здобувача, з яких не менше однієї публікації у виданнях, проіндексованих у базах даних Scopus та/або Web of Science Core Collection. До таких публікацій зараховуються монографії, розділи монографій, статті у періодичних наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України, затвердженого МОН, або у періодичних наукових виданнях інших держав.

     

    Для аспірантів для захисту у разових радах в рамках експерименту з присудження ступеня доктора філософії:

    п. 11. Основні наукові результати дисертації повинні бути висвітлені не менше ніж у трьох наукових публікаціях, які розкривають основний зміст дисертації. До таких наукових публікацій зараховуються: статті у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України (замість однієї статті може бути зараховано монографію або розділ монографії, опублікованої у співавторстві).

     

    1. Наказ МОН України від 23.09.2019 № 1220 «Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук».

     

    Для апробації результатів дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук:

    п. 2. Установити, що: 1) основні наукові результати дисертації (виконаної у формі рукопису, монографії, наукової доповіді) на здобуття наукового ступеня доктора наук має бути висвітлено не менше ніж у 20 наукових публікаціях, які розкривають основний зміст дисертації. До таких наукових публікацій належать: не більше ніж дві (два) монографії (розділи у колективних монографіях);

     

    Для апробації результатів дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук:

    п. 2. Установити, що: 2) основні наукові результати дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук має бути висвітлено не менше ніж у трьох наукових публікаціях, які розкривають основний зміст дисертації. До таких наукових публікацій належать: статті у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України (замість однієї статті може бути зараховано монографію або розділ монографії, опублікованої у співавторстві).

     

    1. Додаток 3 (Анотований звіт) до Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними (пункт 5 розділу ІІІ), затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 № 1287 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0015-16/print)

     

    Для звітування в рамках наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених:

    п. 5.4. Анотованого звіту: монографії та/або розділи монографій, що опубліковані за темою проекту у закордонних виданнях мовами країн, які входять до ОЕСР, та/або офіційними мовами Європейського Союзу, які не входять до ОЕСР, вказуються у таблиці 5 цього Звіту.

    Як замовити монографію

    Ви ставите перед нами завдання

    Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

    Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

    Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

      *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

    Які вимоги до монографії?

     

    Вимоги МОН припускають, що монографія – це праця, яка подається в доступній формі для широкого кола читачів. Отже, важлива відсутність складних термінів і зрозуміла мова.

     

    Основні критерії:

    • неприпустимість протиріччя матеріалу основним науковим теоріям;
    • посвята результатів експерименту відомостям однієї теми (це ключова відмінність від дисертації);
    • максимальна повнота розкриття теми;
    • ретельна продуманість списку використаної літератури.

     

    Вимоги до оформлення монографії схожі з іншими дослідженнями. Важливо дотримуватися структури, рекомендацій МОН. Обов’язково додається рецензія авторитетних учених. Мінімальний тираж публікацій монографії становить 500 примірників.

    Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання

    Що таке «колективна монографія»?

     

    Це наукові праці кількох авторів, об’єднані основною темою і представляють собою сучасне бачення вектору розвитку науки. Кожен окремий розділ являє собою значиму публікацію, яка прирівнюється до авторської монографії.

     

    Хто може брати участь у написанні колективної монографії? Колективні монографії можуть підготовлятися наступними суб’єктами:

    • дослідниками, які ведуть самостійну наукову практику;
    • педагогами загальноосвітніх навчальних закладів;
    • учасниками спільнот, які сформовані за професійною ознакою і спеціалізуються на детальному дослідженні питання, пов’язаного з темою монографії;
    • докторантами, магістрантами, аспірантами;
    • професорами, доцентами, іншими представниками викладацького складу.

     

    Для чого потрібна колективна монографія?

     

    Монографії як результат спільної праці, підготовлені кількома авторами під кураторством іменитих професорів – швидкий і надійний спосіб якнайшвидшої публікації підсумкових результатів або проміжних напрацювань. Такий вид співпраці привабливий з точки зору розширення кругозору кожного автора та набуття нових зв’язків, корисних знайомств. З точки зору перспективності та особистісного зростання це хороший досвід.

     

    Наші гарантії

     

    Автори
    кандидати наук

    Всі наші автори мають науковий ступінь, великий досвід роботи у сфері написання робіт на замовлення

     

    Оформлення
    договору

    Співпраця відбувається на основі договору, де прописані Ваші гарантії та наші зобов'язання

     

    100%
    унікальні роботи

    Усі роботи пишуться індивідуально та перевіряються в системі Unicheck

     

    Безкоштовні
    правки

    Безкоштовне виправлення всіх зауважень протягом 12 місяців.

    Наші гарантії

    Чому потрібно замовити монографію?

     

    Монографії на замовлення – це гарантія якості і скорочення ризиків щось зробити не так. Ви економите час і зусилля, звільняючи їх для головного, ми демонструємо відмінний результат.  У компанії «Аспірантура» кожне дослідження доручається автору з відповідним профілем. Вашу монографію буде писати фахівець з науковим ступенем і відповідним досвідом. Ми не доручаємо роботу неперевіреними особам і дилетантам.

     

    Професійний підхід – перша гарантія. Серед інших:

    • конфіденційність;
    • складання договору;
    • оплата замовлення частинами – завдаток і основний платіж;
    • безкоштовні доопрацювання в необмеженій кількості;
    • всебічна підтримка та консультації;
    • оперативність, чітке дотримання термінів.

     

    Зверніть увагу, що такі критерії як грамотність, унікальність, відповідність теми, актуальність та інші базові характеристики дотримуються «за замовчуванням». Те ж саме стосується вимог до оформлення. Ви формулюєте завдання – ми його виконуємо.

    Найпоширеніші запитання

    Як правило від 3 до 6 місяців

    Від 65 тис.грн.

    Так. Термін гарантії складає від 12 міс. Всі доопрацювання ми вносимо Безкоштовно

    Кандидати та доктори наук. Кожен за своїм фахом. Всі автори мають значний досвід роботи та високий науковий рівень

    Так, ми перевіряємо всі свої роботи у системі Антиплагіат ВАК, а також у всіх сучасних програмах (Unicheck, StrikePlagiarism, Advego Plagiatus, Etxt, Antiplagiat та ін.)

    Так. А також формуємо авторські колективи

    Так, всі зауваження від Вас або наукового консультанта будуть виправлятись безкоштовно

    Так, ми можемо як підготувати текст, так і поставити печатку провідної установи

    Практично з усіх напрямків. Від Медицини до технічних спеціальностей

    Так. Ми можемо підготувати як частину роботи, так і повністю весь матеріал

    Відгуки
    Нам довіряють
    Новини та корисна інформація