м. Київ, вул.Шота Руставелі, 39-41, оф.213
Всі види наукових робіт
Телефони:
:+380 (44) 578-02-20
:+380 (67) 108-01-20
:+380 (63) 578-02-20
Підбір теми
 Підбір теми
ВАРТІСТЬ: 

800 грн. 

ТЕРМІН: 

від 1 тижня*

Залишити заявку

Опис:

Правильний вибір теми дисертації

Підбір актуальної теми дисертації — це перша сходинка проведення наукового дослідження і написання дисертаційної роботи. До вибору теми необхідно віднестись з максимальною відповідальністю, оскільки від його коректності буде залежати напрямок майбутніх досліджень та успішний захист дисертації.

При виборі теми необхідно враховувати досвід наукової роботи претендента, його знання практичних аспектів досліджуваних питань, наукові інтереси та цілі. Вдалий підбір теми дисертації є важливим кроком на шляху до успішного закінчення аспірантури та отримання вченого звання. Вибираючи тему дослідження, Ви паралельно вибираєте напрямок, в якому будете проводити свою наукову роботу впродовж наступних 3-5 років.

Для максимально коректного вибору теми дисертації необхідно:

  1. Детермінувати недостатньо вивчені сегменти в конкретній галузі знань та питання, які потребують наукового вирішення;
  2. Дати оцінку рівня наукової актуальності та значення теми дослідження у використанні на практиці;
  3. Проаналізувати умови для успішного виконання наукового експерименту;
  4. Виключити ті напрямки, з якими аспіранту буде важко працювати.

Від правильного вибору актуальної теми дисертації залежить практична та наукова цінність роботи, її результативність та значення, ефективність подальших наукових досліджень.

Обираємо тему. Додаткова допомога

Якщо Ви не впевнені в коректності свого вибору теми, а всі допустимі для цього завдання терміни вже добігають кінця, компанія «Nauka-Servis» пропонує Вам послуги спеціалістів, які мають досвід захисту дисертацій. Вони допоможуть Вам з підбором актуальної теми дисертації і нададуть високоякісні та науково цінні варіанти тем наукових робіт.

  • В процесі пошуку та підбору теми дисертації наші професіонали виконають наступні дії:
  • Ознайомлення з науковою періодичною літературою в необхідній галузі знань;
  • Аналіз досліджень попередників для пошуку невирішених та невідповідних сучасній науці питань;
  • Вибір теми дисертації з елементами наукової новизни та практичної цінності.

Гарантія унікальності та коректного вибору

Звичайно, якщо у Вас наразі невеликий досвід наукової діяльності, Ви можете почуватись невпевнено у плані бачення наукової перспективи, відчуття актуальності, уміння коротко висловити тему дисертації. Тому ми допоможемо Вам уникнути подібних незручностей і візьмемо Ваш тягар на свої плечі.

Ми гарантуємо унікальність підібраної теми! В нашій компанії працюють виключно досвідчені спеціалісти та автори з великим досвідом написання наукових робіт, які знайомі зі всіма тонкощами підбору теми дисертації. Вони допоможуть вибрати Вам актуальну та унікальну тему, вперше захищати яку будете саме Ви!

Ретельний аналіз та коректний вибір актуальної теми дисертації із допомогою спеціалістів компанії «Nauka-Servis», надасть можливість зробити ефективний перший крок в процесі написання дисертаційної роботи і в результаті успішно її захистити та отримати омріяний науковий ступінь.

ВІДГУКИ НАШИХ ЗАМОВНИКІВ: