м. Київ, вул.Шота Руставелі, 39-41, оф.213
Всі види наукових робіт
Телефони:
:+380 (44) 578-02-20
:+380 (67) 108-01-20
:+380 (63) 578-02-20
Публікація
 Публікація
ВАРТІСТЬ: 

900 грн.

ТЕРМІН: 

від 1 місяця*

Залишити заявку

Опис:

Публікації наукових статей в журналах ВАК

Один із найважливіших етапів підготовки до захисту кандидатської чи докторської дисертації — це публікація наукової статті у відповідних фахових виданнях.

Згідно із встановленими правилами, претенденту на отримання наукового ступеня необхідно опублікувати як мінімум п'ять статей за своєю спеціальністю. При цьому публікації наукових статей повинні повністю відповідати вимогам МОН (ВАК) України.

Чотири з вказаних публікацій необхідно розмістити у вітчизняних виданнях, а одну — в зарубіжному. Також претендент повинен опублікувати тезиси доповідей у збірниках міжнародних науково-практичних конференцій, в яких він безпосередньо брав участь.

Деякі вимоги до публікації

Для того, щоб Ваша наукова стаття або тезиси були прийняті до публікації, необхідно оформити сам текст згідно ряду встановлених правил. Із основних вимог можна виділити такі:

  1. Формат тексту. Текстові матеріали здебільшого приймаються у форматі RTF. Сторінки публікації в журналах ВАК повинні бути пронумеровані. Файл наукової статті повинен бути ідентичним оригіналу в надрукованому вигляді.
  2. Дотримання шрифту та розміри полів. Стандартний розмір шрифту – 14, полуторний інтервал, колір шрифту – чорний. Стандартними розмірами полів вважаються по 2 мм з кожної сторони.
  3. Креслення, графіки і схеми. Будь-які ілюстрації, розміщені в публікації, повинні бути виконані відповідно до вимог держстандартів. На кожну ілюстрацію в тексті статті даються відповідні посилання.
  4. Таблиці. Якщо Ви хочете опублікувати статтю в журналі ВАК, однією із вимог буде правильне оформлення таблиць. Вони повинні містити посилання і найменування в тексті. Назва повинна бути короткою, точною і розкривати їх зміст. Оформлення таблиць також повинне відповідати певним правилам, встановленим у ВАК.

Крім вищеописаних, існують і інші вимоги до оформлення публікацій статей в Україні. Перш ніж віддавати на публікацію свої наукові статті або тезиси у вітчизняне чи зарубіжне видання, важливо ретельно його проаналізувати і дотриматися встановлених вимог.

Хто може допомогти з опублікуванням наукової статті На сьогоднішній день далеко не кожен претендент на вчене звання знає, як і де саме можна опублікувати статті. Оскільки пошуки підходящого видавництва власними силами забирають багато дорогоцінного часу, можна скористатися спеціальною послугою публікації в журналі ВАК на замовлення. Ви можете звернутися в спеціалізовану компанію, яка візьме на себе всю відповідальність за те, щоб стаття у ВАК на замовлення була опублікована в необхідних журналах та у найкоротший термін.

Висококваліфіковані спеціалісти не лише зможуть опублікувати наукові статті, але й нададуть послугу з написання статей ВАК. Це може знадобитися у тих випадках, коли у претендента просто немає часу для виконання даної роботи і потрібна термінова публікація статей. Усі статті пишуться і оформлюються згідно вимог Державної атестаційної комісії. В процесі роботи враховуються вимоги редакцій визначених журналів, де будуть розміщені статті.

Переваги публікації статті в журналі ВАК на замовлення очевидні:

  • Широкий вибір тематик: право, медицина, педагогіка та психологія, економіка та інші гуманітарні науки;
  • Ретельне дотримання всіх правил щодо структури, оформлення, стилю виконання;
  • Терміновість і якість гарантовані.

При написанні на замовлення аналізуються тематичні матеріали, які раніше були опубліковані, вивчаються наукові дослідження членів дисертаційної ради, повністю враховуються побажання замовника.

Якщо Ви вирішили скористатися такою послугою, то дізнатися про вартість публікації статті ВАК можна у менеджерів компанії «Nauka-Service».

ВІДГУКИ НАШИХ ЗАМОВНИКІВ:
Публикация статьи ВАК
 

Всегда и все делаю сама. И откуда ни возьмись новое распоряжение – срочно опубликовать статью. Благо статья уже была, но вот с издательством проблема. Куда я только не обращалась – минимальные сроки 2-3 месяца. «Nauka-Servis» справилась с этой задачей за месяц. Незнаю как это они делают, но огромное спасибо!

11.11.2013
Детальніше