м. Київ, вул.Шота Руставелі, 39-41, оф.213
Всі види наукових робіт
Телефони:
:+380 (44) 578-02-20
:+380 (67) 108-01-20
:+380 (63) 578-02-20
Реферат аспіранта
 Реферат аспіранта
ВАРТІСТЬ: 

900 грн.

ТЕРМІН: 

від 1 тижня*

Залишити заявку

Опис:

Реферат для вступу в аспірантуру

Написання реферату — одна з обов'язкових умов допуску до складання аспірантського іспиту.

Робота повинна бути написана з навчальної спеціальності і мати чітку структуру. Традиційно тема реферату для аспірантури пов'язана з проблематикою майбутнього дисертаційного дослідження. В план даного реферату входять теоретичні положення розкриття основної теми.

Процес написання реферату

Те, наскільки якісно написана робота, враховані всі нюанси, пов'язані з оформленням роботи, буде залежати і кінцева оцінка, а отже, і визнання Вас як майбутнього потенційного науковця. Тому до написання реферату в аспірантуру необхідно підходити виважено і віднестися до нього максимально відповідально.

Структура реферату

Як і будь-яке наукове дослідження, реферат аспіранта повинен висвітлювати визначені ключові моменти:

  • Актуальність вибраної теми;
  • Підходи і методи, використані у ході дослідження;
  • Теоретичні і практичні результати роботи та їх потенційна актуальність.

У вступній частині реферату автор повинен пояснити і аргументувати вибір своєї конкретної теми та її актуальність в умовах сучасного суспільства.

Також варто згадати про те, хто з науковців вже займався подібною проблематикою і яких успіхів вдалося досягти. Відомо, що будь-яке наукове дослідження має за мету внести щось нове і корисне для суспільства чи для певної галузі. Тому аспірант повинен висвітлити в своїй роботі, яких теоретичних і практичних результатів можна буде досягнути за допомогою даного дослідження. Всі ці та інші питання повинні бути висвітлені в основній та заключній частинах реферату для аспіранта. Важливою складовою роботи буде відповідь на питання: чому Ви вважаєте, що в розглянутій Вами темі існують так звані «білі плями» і як їх можна буде заповнити. Значної важливості будь-якому реферату додає практична цінність виконаної Вами роботи.

У кінці реферату обов'язково потрібно вказати список літератури, використаної у ході написання:

  1. Монографії;
  2. Наукові статті;
  3. Дисертаційні дослідження.

Загальна кількість використаних джерел бажано, щоб була не менше двадцяти. В цілому, автор реферату повинен продемонструвати вагомі знання та розуміння питання, що розглядається.

ВІДГУКИ НАШИХ ЗАМОВНИКІВ: