Автори

Компанія «Аспірантура» надає 100% гарантію, що кожне замовлення виконується чинним кандидатом або доктором наук. Профіль автора відповідає шифру спеціальності, а досвід і кваліфікація дозволяють продемонструвати найкращий результат.

 

Автори компанії «Аспірантура»

 

Ми працюємо на ринку майже 10 років. Багато в чому це стало можливим за рахунок грамотно підібраного авторського колективу. До співпраці запрошуються тільки володарі вчених ступенів. Це перша, але далеко не єдина умова відбору.

Завжди розглядається розподіл по галузях і спеціалізація. Наприклад, якщо автор – доктор юридичних наук і захищався з кримінального процесу, це не означає, що компанія доручить йому написання наукової статті з господарського арбітражу. Завжди враховується вузька спеціалізація.

Тільки такий підхід дозволяє нам гарантувати і демонструвати кращі результати. Ми працюємо сумлінно, оперативно і максимально якісно. Кожне замовлення розцінюється як професійний виклик, впоратися з яким – справа честі.

Компанія не залучає до роботи фрілансерів, студентів, аспірантів. Навіть найталановитіших і відповідальних. Чому? У силу відсутності досвіду. Якісна наукова робота може бути написана тільки авторами, які самостійно пройшли весь шлях становлення і мають за плечима власні вдалі публікації, розробки, дослідження.

 

Вимоги до авторів

 

Компанії «Аспірантура» зацікавлена у кращій авторській команді. Саме тому ми пропонуємо оптимальні та вигідні умови співпраці. Натомість вас просимо підтвердити відповідність наступним критеріям:

Головна вимога – бажання працювати на успішний результат замовника. Кожен раз ми підкорюємо нові вершини і досягаємо неможливого. Якщо ви живете наукою, впевнені в своїх силах і знаннях, нереально талановиті, бажаєте гідно заробляти, і прагнете розвиватися – приєднуйтесь!

 

Відправити своє резюме можна нам на email – [email protected]

 

В резюме вказуйте наступну інформацію:

  1. ПІБ
  2. Контактні дані (e-mail, контактний телефон)
  3. Освіта; ВНЗ
  4. Наявність вченого ступеня; шифр спеціальності
  5. Досвід написання робіт на замовлення
  6. Рівень володіння англійською мовою
  7. Список предметів, за якими Ви можете виконувати роботи, і види робіт (дисертації, статті, тези тощо)
  8. Наявність досвіду написання статей для Scopus

Ми в свою чергу гарантуємо Вам:

Новини та корисна інформація
Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання