Дисертація PHD

Дізнайтеся вартість дисертації PhD безкоштовно

  Поле позначене як * - обов'язкове для заповнення.

  Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  відповідно до Політикою конфіденційності

  Терміни

  від 6 міс.

  Автор

  Кандидат наук

  Гарантія

  12 міс.

  Дисертація PhD необхідна для присудження наукового ступеня доктора філософії. Для українських реалій таке нововведення вже стало звичною альтернативою кандидатських дисертацій. Зміст та оформлення багато в чому залишилися колишніми, але специфіка, все ж, є.

   

  Структура дисертації PhD

  Всі структурні елементи дисертації PhD досить стандартні й універсальні, як і для інших досліджень. Обов’язково потрібно оформлення титульного аркуша згідно стандарту, наявність змісту, переліку умовних скорочень (останнє бажано, але не обов’язково). Кількість розділів залежить від тематики та змісту. Як правило, основна частина повинна відбитися в розділах 2-5, які також будуть структуруватися на підрозділи. Класичним структурним елементом є вступ і висновок.

  Особливої уваги заслуговує бібліографічний список. Додатки також маються на увазі, але вони не входять в загальну кількість сторінок. Більш детальна інформація буде міститися в рекомендаціях конкретного навчального закладу, за яким закріплений здобувач.

  Як замовити дисертацію PhD

  Ви ставите перед нами завдання

  Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

  Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

  Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

    *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

  Вимоги до докторської дисертації PhD

   

  Обов’язкові нормативи стосуються змісту і оформлення. Тут хотілося б відзначити, що дисертації PhD, які історично актуальні для країн Західного світу, від початку відрізняються полегшеним варіантом вимог. Наприклад, в Америці при захисті акцент робиться на оригінальності і креативному підході, а формальності за кількістю сторінок і нижчого ліміту списку літератури відсутні. В Україні, незважаючи на реформування, оформлення дисертації порівняно з кандидатським дослідженням:

  • обсяг дисертації PhD повинен відповідати 120-160 сторінок машинописного тексту;
  • стандартний варіант оформлення за шрифтом, міжстроковим інтервалом, кеглем;
  • правильне складання списку літератури з мінімальною кількістю джерел від 250 позицій, частина з яких повинні складати інтернет-ресурси;
  • чітка відповідність структурі;
  • правильне оформлення виносок, формул, посилань, таблиць.

  Якщо Вас цікавить послуга оформлення дисертації на замовлення, Ви можете сміливо звертатися в нашу компанію. Ми допоможемо Вам в цьому в максимально стислі терміни.

  Що стосується змісту, як і в будь дисертації важлива практична значимість, новизна, чітко сформована гіпотеза (гіпотези) і орієнтування дослідження на їх підтвердження чи спростування. Важливі висновки і, звичайно ж, відповідність теми і змісту. Без цих умов апробація стане неможливою.

  Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання

  Чому варто замовити дисертацію PhD?

   

  Дисертації PhD – відносно новий формат в нашій системі освіти. Перед шукачами ступеня доктора філософії стоїть непросте завдання з підготовки бази дослідження, вибір теми, опрацювання великої кількості джерел, обґрунтування актуальності.

  У реалізації ідей може завадити відсутність досвіду, впевненості, навичок, іноді – знань. Компанія «Аспірантура» пропонує послуги своїх дипломованих фахівців з вченими ступенями, які візьмуться за вашу дисертацію на будь-якому етапі написання, у тому числі підготують дослідження «з нуля».

  Що ви отримуєте?

  • якісну дисертацію, яка відповідає всім вимогам;
  • час, який можна використовувати для підготовки до захисту або заняття основною діяльністю;
  • надійного партнера в особі нашої компанії, куди можна звернутися за публікацією наукової статті, підготовкою докторської дисертації, написання тез конференції тощо;
  • економічну вигоду – вас порадує не тільки результат, але і ціна;
  • повноцінну постійну допомогу і підтримку до захисту.

  Є ситуації, в яких важливо довіритися професіоналам і перестрахуватися. Якщо на кону час (а це, як відомо, непоправний ресурс), поставтеся до нього дбайливо.

  Наші гарантії

   

  Автори
  кандидати наук

  Всі наші автори мають науковий ступінь, великий досвід роботи у сфері написання робіт на замовлення

   

  Оформлення
  договору

  Співпраця відбувається на основі договору, де прописані Ваші гарантії та наші зобов'язання

   

  100%
  унікальні роботи

  Усі роботи пишуться індивідуально та перевіряються в системі Unicheck

   

  Безкоштовні
  правки

  Безкоштовне виправлення всіх зауважень протягом 12 місяців.

  Наші гарантії

  Компанія «Аспірантура» функціонує в Україні з 1995 року. Ми співпрацюємо з власниками вчених ступенів і довіримо вашу дисертацію лише профільному фахівцю. Це головна гарантія якості та відповідального підходу.

  1. Завжди складається договір, в якому прописуються ключові умови співпраці.
  2. Ми демонструємо документи, що підтверджують офіційність діяльності.
  3. Гарантуємо повну конфіденційність та дотримання авторського права. Виконана на замовлення дисертація PhD буде ваша і тільки ваша. Це не оспорюється, не ставиться під сумнів.
  4. Всі доробки виконуються безкоштовно. Їх буде стільки, скільки буде потрібно. Ми супроводжуємо своїх замовників на всіх етапах, аж до захисту. Тому якщо науковому керівнику щось не сподобалося – правки будуть внесені в найкоротші терміни.

  Що б не відбувалося навколо, наша компанія проявляє максимальну стабільність в питаннях якості. Сумлінне ставлення, досвід і кваліфікація – три складові успіху авторів, якими готуються кращі дисертації PhD.

  Найпоширеніші запитання

  Сама дисертація, гарантія 12 місяців, 3 Статті+Публікації, 3 тези+Публікації, Анотація, перевірка у системі Антиплагіат

  Звичайно. Будь-яка Ваша допомога (дані, література та ін. інформація) завжди буде корисною

  100% гарантія. Ми укладаємо договір, в якому зазначаємо всі дати і порядок передачі матеріалу

  Одразу як Ви звернетесь до нас (телефоном, поштою, завітавши в офіс). Накопичаний досвід роботи дає нам можливість оцінити роботу протягом “телефонної розмови” із Вами

  Це дуже складна модель. Але здебільшого залежить від вашої спеціальності, вимог вченої ради, термінів тощо

  Відгуки
  Нам довіряють
  Новини та корисна інформація