Публікація в журналах ВАК з педагогіки

Дізнайтеся вартість публікації статті ВАК з педагогіки безкоштовно

  Поле позначене як * - обов'язкове для заповнення.

  Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  відповідно до Політикою конфіденційності

  Терміни

  від 14 днів

  Автор

  Кандидат наук

  Гарантія

  12 міс.

  Підібрати відповідний фаховий журнал з педагогіки непросто. Ще складніше підготувати наукову статтю, яка відповідала б вимогам авторитетних журналів категорії Б. Важлива і форма, і зміст матеріалу. Ігнорування вимог тягне за собою відмову в публікації. Компанія «Аспірантура» допоможе цього уникнути.

   

  Кому потрібні публікації в фахових журналах?

   

  Претендентам на наукові ступені доктора філософії і доктора наук, аспірантам, науковцям, викладацькому складу, учасникам конкурсів на гранти, практикуючим педагогам, які прагнуть розвиватися. Журнали категорії Б є альтернативою раніше відомим журналам ВАК.

   

  Це відмінні наукові майданчики для публікацій, що входять в міжнародні наукометричні бази даних. Строгість редактури і рецензування пояснюється політикою видавництва публікувати тільки якісний контент. Тому тут можна не тільки публікуватися, але і шукати джерела для робіт і аналізу.

  Як замовити публікацію ВАК з педагогіки

  Ви ставите перед нами завдання

  Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

  Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

  Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

    *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

  Які коди спеціальностей і УДК з педагогіки?

   

  Педагогічні науки в класифікаторі спеціальностей позначаються кодом 13. Всього передбачено поділ на 10 спеціальностей. Охоплення досить широке – від історії педагогіки до шкільної педагогіки та інформаційно-комунікаційних категорій.

   

  УДК педагогика

   

  В ієрархії УДК індекс педагогіки відноситься до пункту 37. Цей код під назвою розділу «Народна освіта. Виховання. Навчання. Організація дозвілля».

   

  подробное УДК

   

   

  Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання

  Як технічно оформити статтю?

   

  Крім змісту, який, безумовно, повинен бути грамотним, унікальним, відповідним темі, важливо правильне оформлення. Критерії наступні:

  • Мова публікації – українська та англійська;
  • Обсяг матеріалу – від 8 до 20 аркушів стандартного формату А4;
  • Поля – зверху і знизу по 2 см, праворуч 1,5 см, зліва 3 см;
  • Редактор – Microsoft Word;
  • Шрифт – Times New Roman;
  • Інтервал – полуторний.

  Ілюстрації і таблиці оформляються за допомогою шрифту Times New Roman 12. По ширині вони не повинні виходити за рамки ширини сторінки. Важлива компактність, наявність назви і доречність.

   

  Що включає структура статті?

   

  Наукова стаття з педагогіки для фахового журналу категорії Б повинна містити такі обов’язкові елементи:

  1. Формулювання проблеми – в загальному вигляді і в прив’язці до ключових завдань теорії і практики.
  2. Аналіз літератури і напрацювань по темі. Виявлення невирішених аспектів.
  3. Формування цілей і конкретизація завдань статті.
  4. Виділення основного матеріалу дослідження та обґрунтування отриманих наукових результатів.
  5. Формулювання висновків і подальших перспектив в цьому напрямку.
  6. Бібліографічний список.

   

  Вимоги до анотації та ключові слова

  Анотація готується українською та англійською мовою. Її обсяг – від 1800 друкованих символів без пробілів. Ключові слова і словосполучення повинні бути в кількості від 5 пунктів. Анотація максимально чітко відображає суть статті, викладається лаконічно, чітко і послідовно.

   

  Оформлення списку використаних джерел

  Посилання на джерела по тексту розміщуються в квадратних дужках. Вказуються порядкові номери відповідно до розташування в списку і номери сторінок. Наприклад, [4, с. 24] або якщо джерел декілька [4, с. 24; 7, с. 111].

  Орієнтиром для оформлення рекомендується використовувати стандарт ДСТУ 8302:2015 року, один з розділів якого присвячений бібліографічним посиланням. У тексті не повинно бути посилань на джерела, які не відображені в списку в кінці статті, і навпаки.

   

  Зміст першої сторінки

  Наукова стаття з педагогіки починається з вказівки індексу УДК, який потрібно розташувати в верхньому лівому кутку сторінки. Далі вказується рубрика журналу (вона повинна точно відповідати офіційним джерелам), прізвище та ініціали автора в називному відмінку, його вчене звання і науковий ступінь, місце роботи або навчання.

  Наші гарантії

   

  Автори
  кандидати наук

  Всі наші автори мають науковий ступінь, великий досвід роботи у сфері написання робіт на замовлення

   

  Оформлення
  договору

  Співпраця відбувається на основі договору, де прописані Ваші гарантії та наші зобов'язання

   

  100%
  унікальні роботи

  Усі роботи пишуться індивідуально та перевіряються в системі Unicheck

   

  Безкоштовні
  правки

  Безкоштовне виправлення всіх зауважень протягом 12 місяців.

  Наші гарантії

  Чому можуть відмовити в публікації статті?

   

  Основні причини відхилення заявок фаховими виданнями з педагогіки:

  1. Недотримання технічних параметрів, наприклад, плагіат, порушення етичних принципів, одночасна подача статті в кілька редакцій, занадто застарілі посилання.
  2. Невідповідність завданням і цілям журналу. Приклад – немає наукової новизни, акцент в матеріалі робиться не на заявлений аспект.
  3. Непридатні методи дослідження. Відсутня чітка група досліджуваних предметів, в аналізі немає достатнього статистичного обґрунтування.
  4. Стаття неповноцінна, нецікава. Наприклад, в матеріалі автор спирається на спостереження, які не можна назвати повноцінним дослідження, або проігноровано значимий погляд на проблему. Відсутність інтересу означає неактуальність, застарілість теми і ракурсів дослідження.
  5. Необґрунтованість висновків в тексті. Наприклад, це статті з нелогічними аргументами, помилковими висновками, непідтвердженими даними.
  6. Наукова стаття заснована на роботі іншого автора. Про це свідчить розширений варіант іншої роботи або навпаки виділення в окремий фрагмент частини масштабного чужого дослідження.

  Заощадити час, уникнути помилок і підготувати якісну наукову статтю, яка постійно відповідає вимогам конкретного фахового журналу категорії Б допоможуть автори компанії «Аспірантура». Ми працюємо на ваш успіх!

  Відгуки
  Нам довіряють
  Новини та корисна інформація