Публікація в журналах ВАК з педагогіки

Дізнайтеся вартість публікації статті ВАК з педагогіки безкоштовно

  Поле позначене як * - обов'язкове для заповнення.
  Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  відповідно до Політикою конфіденційності

  Терміни

  від 14 днів

  Автор

  Кандидат наук

  Гарантія

  12 міс.

  Підібрати відповідний фаховий журнал з педагогіки непросто. Ще складніше підготувати наукову статтю, яка відповідала б вимогам авторитетних журналів категорії Б. Важлива і форма, і зміст матеріалу. Ігнорування вимог тягне за собою відмову в публікації. Компанія «Аспірантура» допоможе цього уникнути.

   

  Кому потрібні публікації в фахових журналах?

   

  Претендентам на наукові ступені доктора філософії і доктора наук, аспірантам, науковцям, викладацькому складу, учасникам конкурсів на гранти, практикуючим педагогам, які прагнуть розвиватися. Журнали категорії Б є альтернативою раніше відомим журналам ВАК.

   

  Це відмінні наукові майданчики для публікацій, що входять в міжнародні наукометричні бази даних. Строгість редактури і рецензування пояснюється політикою видавництва публікувати тільки якісний контент. Тому тут можна не тільки публікуватися, але і шукати джерела для робіт і аналізу.

  Як замовити публікацію ВАК з педагогіки

  Ви ставите перед нами завдання

  Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

  Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

  Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

    *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

  Які коди спеціальностей і УДК з педагогіки?

   

  Педагогічні науки в класифікаторі спеціальностей позначаються кодом 13. Всього передбачено поділ на 10 спеціальностей. Охоплення досить широке – від історії педагогіки до шкільної педагогіки та інформаційно-комунікаційних категорій.

   

  УДК педагогика

   

  В ієрархії УДК індекс педагогіки відноситься до пункту 37. Цей код під назвою розділу «Народна освіта. Виховання. Навчання. Організація дозвілля».

   

  подробное УДК

   

   

  Відгуки

  Як технічно оформити статтю?

   

  Крім змісту, який, безумовно, повинен бути грамотним, унікальним, відповідним темі, важливо правильне оформлення. Критерії наступні:

  • Мова публікації – українська та англійська;
  • Обсяг матеріалу – від 8 до 20 аркушів стандартного формату А4;
  • Поля – зверху і знизу по 2 см, праворуч 1,5 см, зліва 3 см;
  • Редактор – Microsoft Word;
  • Шрифт – Times New Roman;
  • Інтервал – полуторний.

  Ілюстрації і таблиці оформляються за допомогою шрифту Times New Roman 12. По ширині вони не повинні виходити за рамки ширини сторінки. Важлива компактність, наявність назви і доречність.

   

  Що включає структура статті?

   

  Наукова стаття з педагогіки для фахового журналу категорії Б повинна містити такі обов’язкові елементи:

  1. Формулювання проблеми – в загальному вигляді і в прив’язці до ключових завдань теорії і практики.
  2. Аналіз літератури і напрацювань по темі. Виявлення невирішених аспектів.
  3. Формування цілей і конкретизація завдань статті.
  4. Виділення основного матеріалу дослідження та обґрунтування отриманих наукових результатів.
  5. Формулювання висновків і подальших перспектив в цьому напрямку.
  6. Бібліографічний список.

   

  Вимоги до анотації та ключові слова

  Анотація готується українською та англійською мовою. Її обсяг – від 1800 друкованих символів без пробілів. Ключові слова і словосполучення повинні бути в кількості від 5 пунктів. Анотація максимально чітко відображає суть статті, викладається лаконічно, чітко і послідовно.

   

  Оформлення списку використаних джерел

  Посилання на джерела по тексту розміщуються в квадратних дужках. Вказуються порядкові номери відповідно до розташування в списку і номери сторінок. Наприклад, [4, с. 24] або якщо джерел декілька [4, с. 24; 7, с. 111].

  Орієнтиром для оформлення рекомендується використовувати стандарт ДСТУ 8302:2015 року, один з розділів якого присвячений бібліографічним посиланням. У тексті не повинно бути посилань на джерела, які не відображені в списку в кінці статті, і навпаки.

   

  Зміст першої сторінки

  Наукова стаття з педагогіки починається з вказівки індексу УДК, який потрібно розташувати в верхньому лівому кутку сторінки. Далі вказується рубрика журналу (вона повинна точно відповідати офіційним джерелам), прізвище та ініціали автора в називному відмінку, його вчене звання і науковий ступінь, місце роботи або навчання.

  Наші гарантії

   

  Суворе
  дотримання термінів

  Ми не співпрацюємо з авторами, які затримують роботи. Тільки своєчасність і точність!

   

  Конфіденційність

  Повна анонімність і збереження даних про клієнтів на захищених серверах

   

  Унікальність

  Ми готуємо тільки унікальні роботи, які пройдуть перевірку на плагіат по будь-якій системі

   

  Безкоштовні правки

  Гарантійне обслуговування і супровід клієнта 12 місяців

  Чому можуть відмовити в публікації статті?

   

  Основні причини відхилення заявок фаховими виданнями з педагогіки:

  1. Недотримання технічних параметрів, наприклад, плагіат, порушення етичних принципів, одночасна подача статті в кілька редакцій, занадто застарілі посилання.
  2. Невідповідність завданням і цілям журналу. Приклад – немає наукової новизни, акцент в матеріалі робиться не на заявлений аспект.
  3. Непридатні методи дослідження. Відсутня чітка група досліджуваних предметів, в аналізі немає достатнього статистичного обґрунтування.
  4. Стаття неповноцінна, нецікава. Наприклад, в матеріалі автор спирається на спостереження, які не можна назвати повноцінним дослідження, або проігноровано значимий погляд на проблему. Відсутність інтересу означає неактуальність, застарілість теми і ракурсів дослідження.
  5. Необґрунтованість висновків в тексті. Наприклад, це статті з нелогічними аргументами, помилковими висновками, непідтвердженими даними.
  6. Наукова стаття заснована на роботі іншого автора. Про це свідчить розширений варіант іншої роботи або навпаки виділення в окремий фрагмент частини масштабного чужого дослідження.

  Заощадити час, уникнути помилок і підготувати якісну наукову статтю, яка постійно відповідає вимогам конкретного фахового журналу категорії Б допоможуть автори компанії «Аспірантура». Ми працюємо на ваш успіх!

  Нам довіряють
  Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання