Зарубіжні публікації

Дізнайтеся вартість публікації статті в міжнародному журналі безкоштовно

  Поле позначене як * - обов'язкове для заповнення.
  Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  відповідно до Політикою конфіденційності

  Терміни

  від 1 міс.

  Автор

  Кандидат наук

  Гарантія

  12 міс.

  Для здобувачів наукових ступенів актуальне питання, як опублікувати статтю в закордонному журналі. Зарубіжні публікації – обов’язкова умова допуску до захисту дисертації. Компанія «Аспірантура» готує на замовлення наукові статті та іноземні публікації ВАК.

   

  Потрібна публікація в Web of Science і не знаєте, як написати якісну статтю, щоб її прийняли в журнал? Читайте в нашому блозі – структура, вимоги до статті, оформлення статті для WoS.

  А якщо вам необхідний Скопус, то перш ніж публікуватися, радимо детально розібратися з наукометричним апаратом в базі Scopus.

   

  Що таке зарубіжна публікація?

   

  Публікація наукових статей за кордоном передбачає розміщення дослідження у міжнародних рецензованих журналах. Традиційно найбільші наукометричні бази Scopus та WoS.

   

  Чверть усіх міжнародних джерел для розміщення публікацій належить до всесвітньо відомої компанії Elsevier. Крім того до видань міжнародного ТОП рівня Оxford journals, Wiley, Springer Science+Business Media. На більш локальному рівні можна розглянути іноземні публікації.

   

  Що дають публікації в іноземному журналі?

   

  Допуск до захисту докторської дисертації неможливий, якщо у претендента немає мінімум 15 публікацій, третина яких розміщена в іноземних виданнях. Що стосується кандидатської дисертації, обов’язковою умовою є наявність хоча б однієї публікації наукових статей за кордоном.

   

  Інтерес до питання, як опублікувати статтю в іноземному журналі, проявляють багато вчених. І ось чому:

  1. Отримання шансу на боротьбу за гранти.
  2. Підвищення авторитету в науковому середовищі, демонстрація своїх перспектив і здібностей.
  3. Пошук однодумців та співавторів.
  4. Презентація дослідження для пошуку інвесторів.

   

  Очевидно одне – іноземна публікація не є гарантією перспектив кар’єрного зростання, але такий крок ще нікому не завадив.

  Як замовити публікації наукових статей за кордоном

  Ви ставите перед нами завдання

  Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

  Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

  Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

    *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

  Як пишеться наукова стаття для іноземної публікації?

   

  Публікації наукових статей за кордоном відрізняються підвищеними вимогами до змісту і оформлення. Статистика така, що від 70 до 90% всіх спочатку поданих заявок у Scopus відкланявся. При цьому більшість статей допрацьовуються і направляються повторно.

   

  У кожного рецензованого журналу свої правила. Тому написання статті Scopus рекомендується починати з вибору журналу, під який вона буде адаптуватися.

   

  Незважаючи на загальні критерії, такі як грамотність, унікальність, наукова новизна тощо, універсальних правил і порад немає. Все залежить від конкретного видання. Одна і та ж наукова стаття може зовсім не підпадати під вимоги одного журналу, але абсолютно відповідати параметрам іншого видання.

  Відгуки

  Чому варто замовити зарубіжну публікацію?

   

  Важливе значення у підготовці наукових статей має досвід. Важливо не тільки знати, що писати, але й передбачати, який підсумковий результат побачить редакція того чи іншого видання.

   

  На рахунку компанії «Аспірантура» сотні наукових публікацій для ВАК, Scopus, WoS. Ми пишемо наукові статті під ключ, забезпечуємо повний супровід і надаємо гарантії.

   

  Ще одна причина – економія часу. Якщо врахувати, що заявки до деяких журналів створюють велику чергу, а також є певна періодичність випуску, з моменту звернення до редакції до отримання рішення може пройти багато місяців. Ми знаємо, як грамотно вибудувати спілкування з редакцією і як діяти по ситуації.

  Наші гарантії

   

  Суворе
  дотримання термінів

  Ми не співпрацюємо з авторами, які затримують роботи. Тільки своєчасність і точність!

   

  Конфіденційність

  Повна анонімність і збереження даних про клієнтів на захищених серверах

   

  Унікальність

  Ми готуємо тільки унікальні роботи, які пройдуть перевірку на плагіат по будь-якій системі

   

  Безкоштовні правки

  Гарантійне обслуговування і супровід клієнта 12 місяців

  Компанія «Аспірантура» гарантує належну якість виконання і результат, який виправдовує очікування. Ми дотримуємося договірного принципу співпраці, створюємо кращі умови оплати, забезпечуємо конфіденційність.

   

  Якщо вас цікавить, як опублікувати статтю в іноземному журналі, ми відповімо на всі питання і підготуємо матеріал в кращому вигляді. Подбайте про своє професійне становлення вже сьогодні!

  Нам довіряють
  Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання