Зарубіжні публікації

Дізнайтеся вартість публікації статті в міжнародному журналі безкоштовно

  Поле позначене як * - обов'язкове для заповнення.

  Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  відповідно до Політикою конфіденційності

  Терміни

  від 1 міс.

  Автор

  Кандидат наук

  Гарантія

  12 міс.

  Для здобувачів наукових ступенів актуальне питання, як опублікувати статтю в закордонному журналі. Зарубіжні публікації – обов’язкова умова допуску до захисту дисертації. Компанія «Аспірантура» готує на замовлення наукові статті та іноземні публікації ВАК.

   

  Що таке зарубіжна публікація?

  Публікація наукових статей за кордоном передбачає розміщення дослідження у міжнародних рецензованих журналах. Традиційно найбільші наукометричні бази Scopus та WoS. Чверть усіх міжнародних джерел для розміщення публікацій належить до всесвітньо відомої компанії Elsevier. Крім того до видань міжнародного ТОП рівня Оxford journals, Wiley, Springer Science+Business Media. На більш локальному рівні можна розглянути іноземні публікації.

   

  Що дають публікації в іноземному журналі?

  Допуск до захисту докторської дисертації неможливий, якщо у претендента немає мінімум 15 публікацій, третина яких розміщена в іноземних виданнях. Що стосується кандидатської дисертації, обов’язковою умовою є наявність хоча б однієї публікації наукових статей за кордоном.

  Інтерес до питання, як опублікувати статтю в іноземному журналі, проявляють багато вчених. І ось чому:

  1. Отримання шансу на боротьбу за гранти.
  2. Підвищення авторитету в науковому середовищі, демонстрація своїх перспектив і здібностей.
  3. Пошук однодумців та співавторів.
  4. Презентація дослідження для пошуку інвесторів.

  Очевидно одне – іноземна публікація не є гарантією перспектив кар’єрного зростання, але такий крок ще нікому не завадив.

  Як замовити публікації наукових статей за кордоном

  Ви ставите перед нами завдання

  Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

  Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

  Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

    *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

  Як пишеться наукова стаття для іноземної публікації?

  Публікації наукових статей за кордоном відрізняються підвищеними вимогами до змісту і оформлення. Статистика така, що від 70 до 90% всіх спочатку поданих заявок у Scopus відкланявся. При цьому більшість статей допрацьовуються і направляються повторно. У кожного рецензованого журналу свої правила. Тому написання статті Scopus рекомендується починати з вибору журналу, під який вона буде адаптуватися.

  Незважаючи на загальні критерії, такі як грамотність, унікальність, наукова новизна тощо, універсальних правил і порад немає. Все залежить від конкретного видання. Одна і та ж наукова стаття може зовсім не підпадати під вимоги одного журналу, але абсолютно відповідати параметрам іншого видання.

  Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання

  Чому варто замовити зарубіжну публікацію?

  Важливе значення у підготовці наукових статей має досвід. Важливо не тільки знати, що писати, але й передбачати, який підсумковий результат побачить редакція того чи іншого видання. На рахунку компанії «Аспірантура» сотні наукових публікацій для ВАК, Scopus, WoS. Ми пишемо наукові статті під ключ, забезпечуємо повний супровід і надаємо гарантії.

  Ще одна причина – економія часу. Якщо врахувати, що заявки до деяких журналів створюють велику чергу, а також є певна періодичність випуску, з моменту звернення до редакції до отримання рішення може пройти багато місяців. Ми знаємо, як грамотно вибудувати спілкування з редакцією і як діяти по ситуації.

  Наші гарантії

   

  Автори
  кандидати наук

  Всі наші автори мають науковий ступінь, великий досвід роботи у сфері написання робіт на замовлення

   

  Оформлення
  договору

  Співпраця відбувається на основі договору, де прописані Ваші гарантії та наші зобов'язання

   

  100%
  унікальні роботи

  Усі роботи пишуться індивідуально та перевіряються в системі Unicheck

   

  Безкоштовні
  правки

  Безкоштовне виправлення всіх зауважень протягом 12 місяців.

  Наші гарантії

  Компанія «Аспірантура» гарантує належну якість виконання і результат, який виправдовує очікування. Ми дотримуємося договірного принципу співпраці, створюємо кращі умови оплати, забезпечуємо конфіденційність. Якщо вас цікавить, як опублікувати статтю в іноземному журналі, ми відповімо на всі питання і підготуємо матеріал в кращому вигляді. Подбайте про своє професійне становлення вже сьогодні!

  Відгуки
  Нам довіряють
  Новини та корисна інформація

  Методологічною основою дисертаційної роботи є
  Детальніше…


  Вибір наукового керівника дисертаційного дослідження,
  Детальніше…