Публікації у журналах ВАК

Дізнайтеся вартість публікації статті у журналі ВАК безкоштовно

  Поле позначене як * - обов'язкове для заповнення.

  Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  відповідно до Політикою конфіденційності

  Терміни

  від 14 днів

  Автор

  Кандидат наук

  Гарантія

  12 міс.

  Якщо вам необхідна наукова або Фахова стаття чи публікація, рекомендуємо вам ознайомитись з корисними статтями з нашого блогу, де ви зможете дізнатися про те:

   

  Публікація у ваківському журналі – обов’язкова умова перед захистом дисертації, при прийомі на роботу у вищий навчальний заклад на певні посади. Це стимул, перспективи і можливості в одній науковій статті. Поговоримо докладніше.

   

  Що таке публікація ВАК?

   

  Якщо говорити коротко, публікація ВАК – це результат значного дослідження, який розміщений на сторінках видання, що входить до переліку, затвердженого Вищою Атестаційною Комісією.

   

  ВАК – це структура, яка несе відповідальність за всіх наявних докторів філософії і докторів наук, а, значить, передбачає жорсткі вимоги і певні нормативи до наукових робіт.

   

  Так, здобувачі кандидатського ступеня повинні мати не менше трьох публікацій, а претенденти на статус доктора наук – не менше 15. Цифра може бути менше, якщо дослідження відносяться до технічних дисциплін. У цьому випадку мінімум складає від 2 і 10 публікацій відповідно. Третина – в іноземних джерелах.

  Як замовити публікацію ВАК

  Ви ставите перед нами завдання

  Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

  Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

  Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

    *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

  Як готуються публікації ВАК?

   

  Умовно ВАК публікації для магістрів і аспірантів пишуться в 4 етапи підготовки:

   

  1. Вибір теми. Попри жорсткі вимоги ВАК, автори не обмежуються у виборі напрямку дослідження. Важливо дотримання критерію актуальності, реальності, відповідності назви та внутрішнього змісту. Бажано, щоб це був який-небудь аспект майбутньої дисертації.

   

  2. Формулювання плану та концепції. Перед тим, як перейти до безпосереднього написання, завжди рекомендується складати план-орієнтир. Він містить відповіді з ряду пунктів:

  • У чому важливість і значущість дослідження конкретного вибраного питання?
  • Які методи будуть використовуватися в роботі?
  • Який результат дослідження вийде? Що буде підсумком?
  • Яке практичне застосування зможуть отримати виявлені напрацювання.

  Далі на цьому етапі важливо написати анотацію та сформулювати більш детальні запитання, які стануть складовими частинами статті. Якщо ви плануєте або пишете дисертацію, ці дані можна направити науковому керівнику для узгодження.

   

  1. Написання «тіла» статті зі вступом і висновком. Рекомендований ВАК обсяг – 10 аркушів. Кількість посилань – до 25, у переліку використаної літератури повинно бути 5-15 позицій.

  Зміст багато в чому визначається тим аспектом, де ви вирішили опублікувати статтю. Багато журналів не допускають до розміщення в номерах матеріали, якщо в минулих випусках вже публікувалися схожі або аналогічні теми.

   

  1. Отримання рецензії. Більшість журналів дозволяють залучати своїх експертів-рецензентів. Їх висновки служать основою виправлення і доопрацювання статті.

   

  Після проходження всіх цих етапів настає безпосередня публікація. Рекомендація: не ігноруйте поради і критику більш досвідчених колег.

  Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання

  Кому потрібно замовити публікацію в журналі ВАК?

   

  Наукові статті ВАК у більшості випадків відхиляються з першого разу для доробки і адаптації до конкретного формату журналу. Допомога в публікації ВАК незамінна, якщо потрібно терміново розмістити матеріал, оскільки попереду здача предмета або захист дисертації.

   

  Послуга неоціненна для кожного, хто економить час і хоче знизити ризики відмови до мінімуму. Ви можете звернутися за допомогою, якщо не маєте уявлення про вимоги ВАК до оформлення і не хочете самостійно робити таку технічну роботу.

   

  Журналів ВАК настільки багато що вибір одного варіанта може ввести в ступор. Щоб не помилитися з першим кроком, можна і потрібно звернутися за допомогою більш досвідчених колег. Автори компанії «Аспірантура» для себе та на замовлення успішно підготували не один десяток публікацій, і готові в будь-який момент повторити роботу для вас.

  Наші гарантії

   

  Автори
  кандидати наук

  Всі наші автори мають науковий ступінь, великий досвід роботи у сфері написання робіт на замовлення

   

  Оформлення
  договору

  Співпраця відбувається на основі договору, де прописані Ваші гарантії та наші зобов'язання

   

  100%
  унікальні роботи

  Усі роботи пишуться індивідуально та перевіряються в системі Unicheck

   

  Безкоштовні
  правки

  Безкоштовне виправлення всіх зауважень протягом 12 місяців.

  Наші гарантії

  Компанія «Аспірантура» має міцні позиції на ринку інформаційних послуг України. Для нас публікація ВАК – це стандартне завдання, до вирішення якого ми завжди підходимо індивідуально.

   

  Ваше замовлення виконується чинним кандидатом або доктором наук, профіль якого повністю відповідає обраній тематиці статті. Тобто робота виконується не дилетантом, а досвідченим професіоналом.

   

  Принципи компанії:

  • відповідальність;
  • професіоналізм;
  • оперативність;
  • відповідність вимогам;
  • доступна ціна;
  • абсолютний супровід;
  • широка система гарантій.

   

  Ми дотримуємося договірного співробітництва. Договір містить всі ключові пункти, включаючи ціну і терміни, і служить вашої юридичної гарантією. Забезпечується повна конфіденційність.

   

  Якщо потрібні доопрацювання, ми виконуємо їх до тих пір, поки не буде досягнутий потрібний результат. Обов’язково надається офіційне підтвердження розміщення статті. З компанією «Аспірантура» публікація у ваківському журналі не викличе складнощів.

  При необхідності Ви можете замовити написання статті ВАК в нашій компанії.

  Найпоширеніші запитання

  Так, ми лояльні і зможемо обговорити індивідуальні умови

  Ціна від 1800 грн. та залежить від рейтингу видання, обсягу статті  та необхідної Вам терміновості

  Ми ставимо підписи, печатки і надсилаємо Вам оригінал Новою поштою

  Підбір теми, написання, оформлення та публикация статті

  Всі журнали не нижче категорії “Б”, відповідність вашій спеціальності, найближчий час виходу

  Ціна від 4800 грн. Все залежить від термінів, Вашої спеціальності та рейтингу журналу

  Відгуки
  Нам довіряють
  Новини та корисна інформація