Кандидатська дисертація на замовлення

Дізнайтеся вартість кандидатської дисертації безкоштовно

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
відповідно до Політикою конфіденційності

Терміни

від 6 міс.

Автор

Кандидат наук

Гарантія

12 міс.

У відповідності з положеннями МОН кандидатські дисертації розцінюються як інструмент вирішення проблем науки і практики, спосіб оптимізації теорії. Не випадково в науковому співтоваристві України 60% усіх вчених ступенів – це кандидати наук. На шляху до отримання бажаного статусу лежить складне дослідження.

 

Що таке кандидатські дисертації?

 

Кандидатська дисертація – кваліфікаційна науково-дослідницька праця, успішний захист якої передбачає отримання ступеня кандидата наук. Її призначення полягає в одному або відразу двох наступних завданнях:

 1. Виклад науково-обґрунтованих розробок в технічній, технологічній, економічній сфері, які дозволять вирішити важливі прикладні задачі.
 2. Рішення завдань істотних для певної галузі знань.

 

Написання кандидатських дисертацій передбачає чітке формулювання мети, яка, як правило, розкривається через тему дослідження. Саме тому ви можете замовити кандидатську дисертацію «під ключ» в компанії «Аспірантура», і ми допоможемо вибрати правильний вектор вже на першому етапі.

 

Кому потрібно замовлення кандидатської дисертації?

 

Всім, хто цінує свій час і орієнтується на потрібний результат. Сучасний ритм життя і робота не залишають часу на реалізацію інших планів. Вчена діяльність – кропітка праця, що вимагає часу, зусиль, концентрації.

 

Успішні практики, якими в більшості випадків вже є претенденти, можуть і повинні зосереджуватися на головному. Ми ж допоможемо втілити плани дослідження і перенести ваші думки на папір.

 

Крім того, виконання кандидатської дисертації на замовлення актуально, якщо до захисту залишилося мало часу або ви побоюєтеся, що не встигнете підготуватися належним чином.

 

Не варто зволікати, якщо наявна кандидатська дисертація або її частина не відповідає вимогам до змісту або оформлення. Ми проведемо аналіз і доопрацюємо матеріал, а також укомплектуємо всі необхідні супутні роботи, включаючи автореферат і відгук.

Як замовити кандидатську дисертацію

Ви ставите перед нами завдання

Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

  *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

Як пишеться кандидатська дисертація на замовлення?

 

Весь процес можна умовно розділити на три етапи:

 1. Замовлення роботи:
 • конкретизуються цілі і завдання, замовник озвучує своє бачення та побажання;
 • оформляється офіційний договір із зазначенням всіх ключових умов, таких як терміни, ціна, алгоритм дій тощо;
 • формується графік виконання, що особливо важливо з огляду на масштаб роботи;
 • вноситься завдаток (для цих цілей пропонується кілька варіантів способу оплати, що максимально зручно для замовника).

 

 1. Виконання замовлення:
 • підготовка роботи: опрацювання джерел, формулювання цілей і завдань, висунення гіпотез, написання «тіла дослідження», підготовка експериментальної частини, комплектація всіх структурних елементів;
 • передача тексту замовнику (при дистанційному співробітництві – на електронну пошту у зручному форматі);
 • перевірка дисертації замовником і науковим керівником;
 • доопрацювання і коригування матеріалу за результатами перевірки, відповіді на всі уточнюючі питання, роз’яснення;
 • оплата роботи згідно із затвердженим графіком, в якому зазначена підсумкова вартість кандидатської дисертації.

 

 1. Завершальний етап:
 • перевірка і підтвердження, наскільки дотримані вимоги до оформлення кандидатської дисертації;
 • підсумкова перевірка в системі Антиплагіат і по іншим поширеним алгоритмам, складання довідки про унікальність;
 • підписання акта, що підтверджує виконання зобов’язань.
Відгуки

Чому варто замовити кандидатську дисертацію?

 

Одне з проявів лідера і успішного фахівця в будь-якій сфері – вміння грамотно розподіляти навантаження і своєчасно делегувати повноваження. Як би нам всім не хотілося мати супер здібності та встигати все – це не можливо. Особливо якщо мова йде про повноцінну наукову діяльність.

 

В цьому питанні важливим є вибір надійного партнера. Компанія «Аспірантура» виконує наукові роботи на замовлення в Україні з 1995 року. Ми зарекомендували себе з кращого боку, тому що:

 1. Кандидатські дисертації пишуться тільки кваліфікованими вузькими спеціалістами. Наші автори мають вчені ступені і практичний навик підготовки наукових досліджень. Ми вибираємо виконавця в чіткій відповідності з форматом завдання.
 2. В нашій компанії вміють працювати швидко і якісно. Ми проявляємо максимально сумлінне ставлення, завжди тримаємо руку на пульсі часу, пропонуємо безліч ідей і втілюємо бачення замовника.
 3. В нашій компанії конкурентоспроможна вартість кандидатської дисертації, наукових статей та інших послуг.
 4. Один з головних принципів – відкритість для замовника і прозорість роботи. Ви можете контролювати хід виконання, а ми завжди йдемо назустріч.

 

Наші автори, як ніхто, знають, для чого пишеться кандидатська дисертація і які перспективи отримання наукового ступеня кандидата наук. Ми готові ділитися досвідом і навичками. Сотні вдячних відгуків і постійне зростання бази клієнтів – головний стимул і натхнення.

 

Можна купити готову кандидатську дисертацію?

 

Компанія «Аспірантура» надає можливість купити готову кандидатську дисертацію з наявності в каталозі захищених робіт. Всі представлені варіанти відповідають високим стандартам якості, витримана структура написання, дотримані вимоги до оформлення кандидатської дисертації.

 

Каталог дисертацій постійно оновлюється, а перелік збільшується. Все це робиться для зручності замовника, економії часу та коштів. Вигода готових кандидатських дисертацій очевидна – немає необхідності чекати виконання, і додатковим бонусом служить приваблива ціна.

Наші гарантії

 

Суворе
дотримання термінів

Ми не співпрацюємо з авторами, які затримують роботи. Тільки своєчасність і точність!

 

Конфіденційність

Повна анонімність і збереження даних про клієнтів на захищених серверах

 

Унікальність

Ми готуємо тільки унікальні роботи, які пройдуть перевірку на плагіат по будь-якій системі

 

Безкоштовні правки

Гарантійне обслуговування і супровід клієнта 12 місяців

Компанія «Аспірантура» створює всі умови для зручного і безпечного співробітництва, в тому числі у дистанційному форматі. У нас можна замовити кандидатські дисертації «під ключ» з будь-якого регіону України.

 

Наші гарантії:

 1. Наявність всієї необхідної документації, що підтверджує легальність діяльності та дотримання вимог законодавства.
 2. Обов’язкове укладання договору по кожному замовленню. Примірник угоди надсилається замовнику кур’єром в найкоротші терміни.
 3. Поетапна система оплати.
 4. Безкоштовні доопрацювання в тій кількості, яка потрібна, щоб кандидатська дисертація була допущена до захисту. Це нормальна практика удосконалення. Ціна послуги включена в первісну вартість.
 5. Дотримання принципу конфіденційності. Ми забезпечуємо захист персональних даних і дотримання ваших авторських прав.

 

Замовляючи кандидатську дисертацію в компанії «Аспірантура», ви гарантовано отримуєте повний супровід до захисту, всебічну практичну допомогу та консультації.

 

В нашій компанії  Ви можете замовити підбір теми, обгрунтування теми дисертації, вибрати джерела, написати наукові статті до дослідження, адаптувати матеріал під вимоги. Кандидатські дисертації під ключ від найкращих фахівців – гарантія впевненого положення на захисті. Разом ми досягнемо будь-яких цілей!

Найпоширеніші запитання

Так. Всі наші роботи перевіряються у таких системах як: Unicheck, StrikePlagiarism, Advego Plagiatus, Etxt, Antiplagiat, Антиплагіат ВАК та інші

Так, ми можемо написати як частину роботи, так і повністю весь текст

12 місяців

У дуже рідких випадках. Більш визначальний вплив має спеціальність

Текст дисертації, статті, тези та їх публікації,  Анотація, доповідь та презентація, гарантія протягом 12 місяців

Load More

Нам довіряють
Хочете отримати більше інформації про послуги?