Про компанію

Компанія «Аспірантура» – активний учасник сфери освітніх послуг України з 2005 року. Ми виконуємо на замовлення всі види науково-дослідних робіт, надаємо кваліфіковану допомогу студентам, аспірантам, здобувачам наукових ступенів.

 

Головна інформація про компанію

Ми працюємо на результат і надаємо 100% гарантії. Це стало можливим за рахунок потужного авторського колективу. Кожен виконавець вже є кандидатом або доктором наук, має за плечима великий досвід і багаж знань. Пропонуємо максимально широкий спектр послуг. У нас ви можете замовити:

  1. Дисертації – Кандидатські, докторські, магістерські. З гуманітарних чи технічних напрямків. Окремі розділи, доопрацювання або написання дослідження «з нуля», аж до вибору теми.
  2. Наукові статті ВАК, Scopus, WoS. Написані у співавторстві або одноосібно. На обрану вами тему або запропонований нами напрям. Для конкретного журналу з урахуванням його вимог або під формат конференції.
  3. Дипломи МВА, тези, реферати аспіранта за будь-яким профілем, відповідно з методичними рекомендаціями вашого ВНЗ та вимог ВАК.
  4. Підготовку документів на захист. Ми укомплектуємо необхідний обсяг додатків, заповнимо потрібні форми, відкоригуємо, доповнимо, опишемо, зробимо рецензію та виконаємо всі інші маніпуляції для забезпечення захисту «як по маслу».

Автори нашої компанії готові включитися в процес на будь-якому етапі підготовки. Виконуємо наукові роботи «з нуля», підвищуємо унікальність, допрацьовуємо, коригуємо, пишемо окремі розділи, форматуємо, оформлюємо.

 

Економія часу і грошей замовника

Реалії сьогодення розставляють нові пріоритети в освіті. На перший план виходить емоційний інтелект. Він передбачає, в тому числі вміння грамотно розподіляти свій час, керувати емоціями і проставляти вірні пріоритети. Звертаючись в компанію «Аспірантура» ви зберігаєте свій головний ресурс – час, а також зберігаєте нерви. Головною перевагою є гарантія якісного результату. Ми завжди доводимо розпочате до кінця і супроводжуємо своїх клієнтів до моменту захисту, публікації, виступу.

Ви позбавляєтеся від будь-яких ризиків, адже наші автори не менш за вас зацікавлені виконати все бездоганно з першого разу. Підтвердженням цьому служить виконання безкоштовних доробок у потрібній кількості. Це одна з головних гарантій.

 

Як ми працюємо?

У компанії «Аспірантура» можна оформити замовлення з будь-якого куточка країни. Ми застосовуємо надійну, перевірену і зручну схему дистанційного співробітництва:

  1. Зв’яжіться з нашим менеджером на сайті або за телефоном.
  2. Узгодьте всі умови, які будуть прописані в договорі.
  3. Оформіть заявку.
  4. Внесіть передоплату.
  5. Чекайте повідомлення про готовність. Сплатіть вартість, що залишилася.
  6. Отримайте результат на електронну пошту, оціните матеріал.

Ви завжди можете розраховувати на консультаційну та практичну допомогу. Наша компанія ні в якому разі не обриває співпрацю моментом направлення замовнику готової роботи. Якщо будуть потрібні роз’яснення – надамо, доопрацювання – виконаємо, порада – підкажемо. Компанія «Аспірантура» працює виключно в правовому полі. Ми дотримуємося авторських прав, умов договору і політики конфіденційності. Підходимо індивідуально до кожного замовлення.

Дорожимо вашою довірою і вдячні, що як правило, скориставшись послугами наших авторів, замовники стають постійними клієнтами і приводять друзів. Це – стимул для розвитку і нашого з вами успіху.

Новини та корисна інформація
Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання