Публікація в журналах ВАК з юриспруденції

Дізнайтеся вартість публікації статті ВАК з юриспруденції безкоштовно

  Поле позначене як * - обов'язкове для заповнення.

  Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  відповідно до Політикою конфіденційності

  Терміни

  від 14 днів

  Автор

  Кандидат наук

  Гарантія

  12 міс.

  Фахова видання категорії Б – оптимальний майданчик для публікацій наукових статей правознавців. Юриспруденція як спеціальність користується великим попитом, проте кількість не завжди означає якість. Саме тому в науковому світі зроблений акцент на профільний контент, який повинен бути на своєму місці.

   

  Щоб потрапити на сторінки найкращих журналів з юриспруденції, важливо дотримуватися вимог за змістом і оформленням, готувати якісний матеріал, який буде корисний і цікавий. Одна з поширених причин відмови – невідповідність теми і змісту.

  Як замовити публікацію ВАК з права

  Ви ставите перед нами завдання

  Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

  Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

  Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

    *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

  Спеціальність «юриспруденція»

   

  В офіційному переліку наукових спеціальностей юриспруденція позначається шифром 12. Група спеціальностей складається з 12 пунктів, включаючи господарське і господарсько-процесуальне право, судоустрій, прокуратуру і адвокатуру, міжнародне право, кримінальний процес і криміналістику, земельне право та інші базові напрямки регламентації правовідносин.

   

  Спеціальності по 11 кодами, починаючи з 12.00.01 і завершуючи по порядку 12.00.11 , дозволяють присудити вчений ступінь в галузі юриспруденції, і тільки одна категорія з кодом 12.00.12 «Філософія права» охоплює ще й галузь філософії. Практика постійно підтверджує актуальність цих напрямків, що обумовлено потребами суспільства.

   

  Кому потрібні публікації в журналах Б по праву?

   

  Фахові журнали категорії Б є складовою частиною профільних наукометричних баз. Наявність публікацій на такій платформі є обов’язковою умовою для захисту наукового ступеня кандидата або доктора наук з юриспруденції. Отже, статті по праву потрібні претендентам.

   

  Крім того, в таких публікаціях зацікавлені аспіранти, викладачі юридичних дисциплін в навчальних закладах, практикуючі юристи, які за родом діяльності або в силу залученості активно займаються теоретичними дослідженнями. Статті ВАК, тобто категорії Б, актуальні для претендентів на гранти.

  Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання

  Вимоги до структури статті

   

  З огляду на високий рівень якості публікацій, кожне фахове видання (раніше – ВАК) пред’являє жорсткі вимоги відбору. Це стосується і форми, і змісту. При написанні статей кожен автор повинен враховувати, що це наукова праця, і вона повинна бути структурованою. Основні елементи:

  • назва,
  • анотація,
  • ключові слова,
  • вступ,
  • основний текст зі смисловими розділами,
  • висновок,
  • список використаних джерел.

   

  Відсутність хоча б одного пункту позбавляє матеріал цілісності та виключає шанс на публікацію. Що стосується смислового спрямування, тут діють загальні правила до наукових статей, а саме, унікальність, грамотність, значимість, відповідність теми і змісту.

   

  Редакційна політика

   

  Стаття не повинна бути раніше ніде опублікована, в тому числі частково і в особистому блозі. Крім того, забороняється розміщення одного і того ж матеріалу одночасно в кількох виданнях. Діє принцип професійної етики. Що стосується вимог конкретного журналу, вони можуть відрізнятися від звичних варіантів і альтернативних видань. Тому ВАК статтю / фахову статтю категорії Б рекомендується писати під конкретний журнал.

   

  Незважаючи на достатню чіткість спеціальностей юриспруденції, багато тем по праву суміжні з іншими напрямками і розділами всередині самої категорії. Тому перед вибором журналу важливо грамотно співвіднести його спеціалізацію і зміст наукової статті. Недостатньо просто написати хороший матеріал, важливо, щоб він був «в тему» ​​видання.

  Наші гарантії

   

  Автори
  кандидати наук

  Всі наші автори мають науковий ступінь, великий досвід роботи у сфері написання робіт на замовлення

   

  Оформлення
  договору

  Співпраця відбувається на основі договору, де прописані Ваші гарантії та наші зобов'язання

   

  100%
  унікальні роботи

  Усі роботи пишуться індивідуально та перевіряються в системі Unicheck

   

  Безкоштовні
  правки

  Безкоштовне виправлення всіх зауважень протягом 12 місяців.

  Наші гарантії

  Вимоги до оформлення статті по праву

   

  Використовуються дві мови публікації – англійська та українська. Рекомендований обсяг роботи – від 10 до 20 сторінок при стандартному форматуванні (TimesNewRoman 14, полуторний інтервал між рядками). Спочатку обов’язково вказується УДК.

   

  Серед іншого важливо врахувати, що інформація про автора також вказується на двох мовах:

  • ПІБ;
  • науковий ступінь і вчене звання;
  • посада, місце роботи з повним зазначенням реквізитів;
  • адреса електронної пошти;
  • номер ORCID і ID, при наявності публікації в Scopus.

   

  Анотація також двомовна. Її обсяг – 1800 символів з пробілами і більше. На особливу увагу заслуговує правильний академічний переклад ключових слів. Від цього аспекту залежить цитованість.

   

  Вимоги до списку літератури

   

  В будь-якої наукової статті, а тим більше для авторитетного журналу, акцент робиться на списку використаних джерел. Посилання на них вказуються в круглих дужках. Послідовність вказівки даних така: прізвище – кома – рік видання – кома – сторінки. Наприклад, (Bazylev, 2012, с. 23). Якщо одночасно робиться посилання на кілька джерел, інформація викладається також, але через крапку з комою.

   

  Список використаних джерел вказується на англійській мові і розміщується в кінці статті. З огляду на специфіку спеціальності та велику кількість нормативно-правових актів, для оформлення літератури використовується стандарт APA (American Psychological Association). Всі джерела – не старше трьох років. Мінімум один пункт повинен бути публікацією в «Lex Portus» або Віснику НАПУ.

   

  В кінці статті обов’язково повинна проставлятися дата подачі матеріалу у видання. Це базові і далеко не всі вимоги. Компанія «Аспірантура» пропонує свою допомогу, щоб в них розібратися. У нас можна замовити публікацію фахових статей «під ключ».

  Відгуки
  Нам довіряють
  Новини та корисна інформація