Гарантії та Умови

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Повна анонімність та збереження даних на захищених серверах

 

ОФОРМЛЕННЯ ДОГОВОРУ

Серед іншого у договорі ми фіксуємо терміни, наші гарантії, порядок оплати

 

БЕЗКОШТОВНІ ДООПРАЦЮВАННЯ

Упродовж 12 міс. ми вносимо всі правки абсолютно безкоштовно

 

ПЕРЕВІРКА В UNICHECK

Кожна робота проходить перевірку у системі Unicheck

АВТОРИ КАНДИДАТИ НАУК

Всі наші автори мають науковий ступінь та великий досвід роботи

 

СУВОРЕ ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

Постійний контроль процесу виконання вашої роботи

 

ПОЕТАПНА ОПЛАТА

Ми підбираємо оптимальний для вас графік оплати

 

100% ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ

Якщо наш автор не впорається з поставленим завданням, наша компанія гарантує повернення коштів

 

Наші Гарантії

 

Звертаючись в компанію «Аспірантура» ви забезпечуєте надійне положення. Цьому є кілька причин:

  1. Договірна основа співробітництва. Наші правовідносини з надання інформаційних послуг оформляються угодою. В ній прописуються всі істотні умови: терміни, ціна, пункти змісту.
  2. Наявність офіційної документації, що підтверджує, що ми працюємо легально і маємо відповідний дозвіл. Неухильно дотримуємося правового поля України.
  3. Прямий контакт з автором і прозорі умови співпраці. Ви можете контролювати хід написання дисертації та вносити свої пропозиції і бачення.
  4. Поетапна система оплати згідно графіку в договорі. Ціна розбивається на завдаток і основну вартість. Для оплати доступні зручні варіанти перерахування коштів з будь-якого куточка України і не тільки.
  5. Конфіденційність. Ваші дані зберігаються на надійних серверах. Ми не допускаємо поширення інформації про своїх клієнтів та їх роботи. Гарантуємо анонімність та дотримання авторських прав.
  6. Забезпечення повного супроводження до захисту, надання практичної та консультаційної допомоги.
  7. Безкоштовні доопрацювання в необмеженій кількості, якщо в них потрібна буде необхідність. Коригування та адаптація готового матеріалу входить у початкову вартість.

 

Ми гарантуємо дотримання критеріїв плагіату, в зв’язку з чим регулярно проводимо проміжні перевірки за різними алгоритмами. Направляючи готовий результат, ми представляємо довідку з підтвердженням достатньої унікальності.

 

 

Переваги компанії “Аспірантура”

 

Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевнені, що дисертація пишеться виключно на основі точних, перевірених, актуальних і достовірних даних. Автори, яким доручається написання дисертації, є активними представниками наукового світу, мають достатній досвід і статус.

Інтереси клієнта понад усе. Саме тому багато років ми неухильно дотримуємося принципу професіоналізму, сумлінності, відповідальності, законності. Прагнемо до вашого успіху і робимо для цього все.

Дисертації від компанії «Аспірантура» – гарантія якості, оперативності, авторства і унікальності, навіть якщо робота потрібна терміново. Вашим завданням буде підготовка до захисту. Це не складно, якщо на руках хороший матеріал. За останнє ми ручаємося.

Новини та корисна інформація
Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання