Перевірка на плагіат дисертації

Дізнайтеся вартість перевірки дисертації та статті на плагіат безкоштовно

  Поле позначене як * - обов'язкове для заповнення.

  Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  відповідно до Політикою конфіденційності

  Терміни

  від 3 днів

  Автор

  Кандидат наук

  Гарантія

  12 міс.

  Успішна перевірка на Антиплагіат – ключовий показник якості наукової роботи. Це стосується всіх видів дослідження, проте відсоток допустимості запозичень відрізняється. Для дисертацій мінімальне значення – 90-95% оригінальності. Тут спрацьовує принцип: чим вище, тим краще. Проте не на шкоду якості.

   

  Що таке Антиплагіат в дисертації?

  Плагіат у спрощеному значенні передбачає запозичення чужого матеріалу, що ставить під сумнів самостійність авторства. Це можуть бути як цілі фрагменти тексту, так і поганий, неякісний рерайт. В одних випадках результат виражається в стандартному відправленні на доопрацювання, і це самий легкий сценарій. Практика знає, коли скасовувалося рішення про присвоєння наукового ступеня після з’ясування фактів про плагіат в дисертації.

  Антиплагіат – це система перевірки на унікальність і оригінальність. Такий алгоритм дозволяє виявити відсоток тексту, який не можна назвати власним і самостійно підготовленим. У наукових роботах виноски, посилання і цитати не впливають на загальну унікальність, якщо вони правильно оформлені і використані в розумних пропорціях. Дослідження не може більшою мірою складатися з висловлювань інших авторів і цитувань офіційних джерел.

  Останнім часом багато вчених вдаються до такого методу як переклад чужих робіт з іноземної мови на свою рідну, видаючи дані думки за свої. Але сучасні програми без проблем виявляють перекладені частини тексту. У нашій компанії Ви можете замовити академічний переклад як з англійської, так і на англійську мову будь-якого тексту і з будь-якого фаху.

  Як замовити перевірку диссертації на плагіат

  Ви ставите перед нами завдання

  Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

  Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

  Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

    *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

  Які перевірки дисертації на Антиплагіат існують?

  На сьогоднішній день Інтернет простір знає безліч систем і програм перевірки унікальності текстів. Найбільш поширені і популярні наступні:

  • Unicheck
  • StrikePlagiarism
  • Content Watch
  • Advego
  • Istio
  • Etxt.

  Для наукових робіт, особливо на рівні аспірантів, найбільш актуальним варіантом є програма Антиплагіат ВАК. Однак це лімітований сервіс, доступ до якого є переважно тільки у викладацького складу. Що стосується інших перерахованих програм, кожна з них оцінюється як високоякісний варіант. Але, хороший показник унікальності на одному сервісі не гарантує аналогічні цифри в іншій системі.

  Саме тому перевірка дисертації на плагіат для дотримання вимог ВАК повинна проводитися за всіма зазначеними програмами. Тільки при достатньому показнику на кожному з них є шанси, що наукова робота пройде контроль за критерієм плагіату з максимально високою ймовірністю.

  Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання

  Як зменшити плагіат у дисертації?

  З першого разу написати унікальну роботу навіть без навмисного копіювання досить складно. Це пояснюється використанням вузькоспеціальної термінології, стійкими виразами, трактуваннями, які не допускають неточності. Показник унікальності фактично будь-якого самостійно написаного дослідження можна збільшити. У цьому питанні головне не намагатися дізнатися, як обійти Антиплагіат незаконним способом, а діяти чисто.

  У числі стандартних прийомів:

  1. Зменшення використання спеціальної термінології, заміна визначень займенниками і синонімами, де це допускається.
  2. Опрацювання показника водності і тошноти тексту. Як правило, зниження відсотків цих характеристик покращує унікальність.
  3. Правильне оформлення цитат, посилань.
  4. Використання схем, таблиць, інших елементів візуалізації.
  5. Ручне опрацювання тексту і переписування не унікальних фрагментів своїми словами.
  6. Обігравання списків, заміна пунктів місцями.
  7. Відсилання до нормативних актів без дослівного написання змісту статей.
  8. Використання загальноприйнятих абревіатур.

  Це основні, але не вичерпні рекомендації. Головне пам’ятати, що в будь-якому дослідженні важливий зміст. Унікальний текст не завжди якісний, і в боротьбі з програмою Антиплагіат дисертація може спотворюватися до невпізнання.

  Наші гарантії

   

  Автори
  кандидати наук

  Всі наші автори мають науковий ступінь, великий досвід роботи у сфері написання робіт на замовлення

   

  Оформлення
  договору

  Співпраця відбувається на основі договору, де прописані Ваші гарантії та наші зобов'язання

   

  100%
  унікальні роботи

  Усі роботи пишуться індивідуально та перевіряються в системі Unicheck

   

  Безкоштовні
  правки

  Безкоштовне виправлення всіх зауважень протягом 12 місяців.

  Наші гарантії

  Чому варто замовити перевірку унікальності дисертації?

  Після написання тексту дисертаційного дослідження останній підлягає перевірці на наявність плагіату. Вища атестаційна комісія (МОН) України проводить перевірку на наявність запозичень із вже захищених дисертацій на українській та російській мові на території України без відповідних на те посилань. Наявність фактів плагіату може стати причиною не допуску до захисту або позбавлення диплома кандидата (доктора) наук автора, вже захищеної дисертації.

  Компанія “Аспірантура ” пропонує вам різні варіанти перевірки:

  • перевірка в системі Антиплагіат ВАК за вищеописаною методикою;
  • перевірка вашої роботи на Інтернет плагіат.

  Інтернет плагіат допоможе вам з’ясувати, чи є запозичення у вашій роботі без відповідних посилань із таких джерел, як наукові статті, книжки, російськомовні джерела та інші інформаційні джерела, доступні в мережі Інтернет (Перевірка в програмі Антіплагіат ВАК не аналізує Інтернет джерела).

  У гонитві за оригінальністю недосвідченими авторами втрачається не одна геніальна думка, а наукова стаття або дисертація можуть стати нецікавими або недостатньо опрацьованими. Компанія «Аспірантура» пропонує провести глибоку перевірку на Антиплагіат, у тому числі за платними системами і програмами з обмеженим доступом. У нас є безлімітні ліцензії та доступ до всіх основних ресурсів.

  Переваги:

  • гарантія потрібного показника оригінальності;
  • оперативність;
  • об’єктивність;
  • економія вашого часу;
  • приваблива, доступна ціна;
  • договірне співробітництво;
  • доопрацювання, якщо такі будуть потрібні. Звичайно ж, конфіденційність, індивідуальний підхід і супровід до захисту з нашого боку гарантовано.

  Наші автори можуть перевірити документ за всіма параметрами і доведуть ваш матеріал до потрібного відсотку унікальності без шкоди якості та змісту роботи.  Ми застосовуємо принцип сумлінного виконання «як для себе», тому результат виправдає ваші очікування.

  Найпоширеніші запитання

  При замовленні послуги вноситься 100% оплата. Оплату можно здійснити у нас в офісі або через банк

  Все залежить від кількості сторінок, які необхідно унікалізувати. В цілому від 2-х днів

  Бажано дотримуватись норми у 90-95%

  Відгуки
  Нам довіряють
  Новини та корисна інформація