Написання і публікації статей

Дізнайтеся вартість публікації статті безкоштовно

  Поле позначене як * - обов'язкове для заповнення.

  Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  відповідно до Політикою конфіденційності

  Терміни

  від 14 днів

  Автор

  Кандидат наук

  Гарантія

  12 міс.

  Публікація – це термін латинського походження, буквальний переклад якого звучить як всенародне оголошення, виявлення. Кожен аспірант і представник наукового середовища знає важливість демонстрації своїх досягнень для подальшого розвитку і зростання.

   

  Що таке «публікація» і кому вона потрібна?

  Публікація – це доведений до громадськості результат наукового дослідження чи узагальнення теоретичних положень з яким-небудь науковим методом. Інформація розміщується у спеціалізованих друкованих виданнях чи ЗМІ.

  Мета такої праці – інформування фахівців і вчених про нові й актуальні напрацювання в науці, значущі досягнення. Крім того автори публікації переслідують мету закріпити паритет на яке-небудь відкриття і підтвердити або встановити свій авторитет. До тих пір, поки не буде офіційного підтвердження публікації, будь-яка наукова робота вважається незавершеною.

   

  Різновиди публікацій

  Відповідь на питання, де можна опублікувати наукову статтю магістра або здобувачу наукового ступеня, залежить, зокрема, від виду публікації. Вони можуть бути дослідницькими і оглядовими. Перший вид є більш поширеним і відомим. Він включає:

  • монографії;
  • матеріали конференцій;
  • тези доповідей;
  • автореферати та інші наукові реферати;
  • методичні рекомендації та розробки;
  • депонування;
  • наукові статті;
  • збірники наукових праць.

  Другий вид включає видання історичної наукової категорії та документальні матеріали про історичні документи і культурні пам’ятки, а також статті, присвячені цій тематиці. Книжкові видання у вигляді книг і брошур також відносяться до неперіодичних наукових видань.

  Як замовити публікації статей

  Ви ставите перед нами завдання

  Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

  Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

  Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

    *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

  Можна купити готову публікацію?

  Так. Це однозначна відповідь, якщо ви впевнені в авторі статті та компанії, яка пропонує таку послугу. Компанія «Аспірантура» представлена на ринку вже понад 15 років і довела на практиці якість своїх публікацій, відповідальне ставлення і надійність.

  Переваг покупки готової роботи, будь то наукова стаття, автореферат чи ціла дисертація, достатньо, щоб розглянути такий варіант:

  1. Єдиний вихід, якщо потрібно заповнити прогалини. Наприклад, для захисту дисертації не вистачає закордонної публікації.
  2. Економія часу. Вивільнені години, тижні або навіть місяці можна витратити на основну діяльність, розвиток, підготовку тощо.
  3. Мінімізація ризиків. Готова публікація ретельно перевіряється за всіма критеріями якості, включаючи обсяг, унікальність, актуальність.
  4. Абсолютна грамотність. Ми пропонуємо роботи, повністю перевірені на всі види помилок та оформлені відповідно до вимог.
  5. Економія коштів. Готові публікації можна купити за фіксованою ціною, яка доступна і виправдана.

  Якщо ви вибираєте, куди опублікувати статтю або як проводиться за правилами публікація тез – ми відповімо на всі питання, надамо кваліфіковану консультацію, забезпечимо практичну допомогу, аж до підготовки роботи «під ключ».

  Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання

  Публікації наукових статей в журналах ВАК

  Один із найважливіших етапів підготовки до захисту кандидатської чи докторської дисертації — це публікація наукової статті у відповідних фахових виданнях. Згідно із встановленими правилами, претенденту на отримання наукового ступеня необхідно опублікувати наукові статті за своїм фахом. При цьому публікації наукових статей повинні повністю відповідати вимогам МОН (ВАК) України.

  Частина статей варто розмістити у так званих виданнях ВАК, а одна — міжнародна публікація. Також претендент повинен опублікувати тезиси доповідей у збірниках міжнародних науково-практичних конференцій, в яких він безпосередньо брав участь.

  Для того, щоб ваша наукова стаття або тезиси були прийняті до публікації, необхідно оформити сам текст згідно ряду встановлених правил. Із основних вимог можна виділити такі:

  1. Формат тексту. Текстові матеріали здебільшого приймаються у форматі RTF. Сторінки публікації в журналах ВАК повинні бути пронумеровані. Файл наукової статті повинен бути ідентичним оригіналу в надрукованому вигляді.
  2. Дотримання шрифту та розміри полів. Стандартний розмір шрифту – 14, полуторний інтервал, колір шрифту – чорний. Стандартними розмірами полів вважаються по 2 мм з кожної сторони.
  3. Креслення, графіки і схеми. Будь-які ілюстрації, розміщені в публікації, повинні бути виконані відповідно до вимог держстандартів. На кожну ілюстрацію в тексті статті даються відповідні посилання.
  4. Таблиці. Якщо ви хочете опублікувати статтю в журналі ВАК, однією із вимог буде правильне оформлення таблиць. Вони повинні містити посилання і найменування в тексті. Назва повинна бути короткою, точною і розкривати їх зміст. Оформлення таблиць також повинне відповідати певним правилам, встановленим у ВАК (МОН) или ДСТУ .

  Крім вищеописаних, існують і інші вимоги до оформлення публікацій статей в Україні. Перш ніж віддавати на публікацію свої наукові статті або тези у вітчизняне чи зарубіжне видання, важливо ретельно його проаналізувати і дотриматися встановлених вимог.

   

  Хто може допомогти з опублікуванням наукової статті На сьогоднішній день далеко не кожен претендент на вчене звання знає, як і де саме можна опублікувати статті. Оскільки пошуки підходящого видавництва власними силами забирають багато дорогоцінного часу, можна скористатися спеціальною послугою публікації в журналі ВАК на замовлення. Ви можете звернутися в спеціалізовану компанію, яка візьме на себе всю відповідальність за те, щоб стаття у ВАК на замовлення була опублікована в необхідних журналах та у найкоротший термін.

  Висококваліфіковані спеціалісти не лише зможуть опублікувати наукові статті, але й нададуть послугу з написання статей ВАК. Це може знадобитися у тих випадках, коли у претендента просто немає часу для виконання даної роботи і потрібна термінова публікація статей. Усі статті пишуться і оформлюються згідно вимог МОН та ДСТУ. В процесі роботи враховуються вимоги редакцій визначених журналів, де будуть розміщені статті.

  Переваги публікації статті в журналі ВАК на замовлення очевидні:

  • Широкий вибір тематик: право, медицина, педагогіка та психологія, економіка та інші гуманітарні науки;
  • Ретельне дотримання всіх правил щодо структури, оформлення, стилю виконання;
  • Терміновість і якість гарантовані.

  При написанні на замовлення аналізуються тематичні матеріали, які раніше були опубліковані, вивчаються наукові дослідження членів дисертаційної ради, повністю враховуються побажання замовника. Якщо ви вирішили скористатися такою послугою, то дізнатися про вартість публікації статті ВАК можна у менеджерів компанії «Аспірантура».

  Наші гарантії

   

  Автори
  кандидати наук

  Всі наші автори мають науковий ступінь, великий досвід роботи у сфері написання робіт на замовлення

   

  Оформлення
  договору

  Співпраця відбувається на основі договору, де прописані Ваші гарантії та наші зобов'язання

   

  100%
  унікальні роботи

  Усі роботи пишуться індивідуально та перевіряються в системі Unicheck

   

  Безкоштовні
  правки

  Безкоштовне виправлення всіх зауважень протягом 12 місяців.

  Наші гарантії

  Компанія «Аспірантура» проставила акценти на надійності і якості. Ми дбаємо про своїх клієнтів та їх успіх. Саме тому гарантуємо:

  • потрібний результат, абсолютно відповідний домовленостями;
  • дотримання авторського права та захисту персональних даних;
  • безкоштовні доопрацювання в тій кількості, яка потрібна;
  • зручну систему оплати двома частинами;
  • консультаційну та практичну допомогу;
  • складання договору.

  Пам’ятайте, публікація – це можливості росту, розвитку, становлення. Не пропустіть шанс заявити про себе як професіонала. Компанія «Аспірантура» усіляко цьому сприятиме.

  Найпоширеніші запитання

  При замовленні вноситься завдаток мінімум 50%, по мірі “руху” статті вноситься доплата. Оплатити можна у нас в офісі чи через банк

  100% Гарантія публікації статті. Автором буде кандидат наук за Вашою спеціальністю. Всі доопрацювання БЕЗКОШТОВНО

  Ціна від 4800 грн. Все залежить від термінів, Вашої спеціальності та рейтингу журналу

  Так. Ми даємо 100% гарантію індексації статті. Працюємо за всіма спеціальностями

  Від 1-го місяця. Протягом тижня ми можемо надати довідку з редакції журналу про прийняття Вашої статті до друку

  Так. Ми пропонуємо журнали із індексацією в таких БД: Google Scholar, Ulrichsweb, Scopus, WoS та ін.

  Ми проводимо аудит Вашої статті, визначаємо журнал, укладаємо з Вами договір, вноситься оплата за публікацію і за результатами Ви отримуєте журнал або посилання на сайт журналу

  Від обсягу статті, рейтингу обраного журналу, спеціальності за якою підготовлена стаття тощо

  Так. Ви можете нам надіслати текст статті та вимоги журналу. Конфіденційність гарантуємо на 100%

  Відгуки
  Нам довіряють
  Новини та корисна інформація