Публікації Web of Science

Дізнайтеся вартість Публікації у журналі Web of Science безкоштовно

  Поле позначене як * - обов'язкове для заповнення.

  Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  відповідно до Політикою конфіденційності

  Терміни

  від 1 міс.

  Автор

  Кандидат наук

  Гарантія

  12 мес.

   Чому публікації наукових статей в журналах WoS для багатьох – недосяжна мета? Вважаємо, цьому є дві причини: упередження, причому часто невиправдане, і непрофесійний підхід. Звичайно ж, варіант поганої якості наукової статті автоматично опускаємо, оскільки це навіть не обговорюється.

  Ви – автор. І тільки на вас лежить відповідальність вибору. Завжди є можливість замовити публікації, в тому числі «під ключ» або підстрахуватися і віддати статтю на аналіз. Але чого точно не потрібно робити, так це недооцінювати значущість своєї праці і своїх можливостей.

  Потрібна публікація в Web of Science і не знаєте, як написати якісну статтю, щоб її прийняли в журнал? Читайте в нашому блозі – структура, вимоги до статті, оформлення статті для WoS.

  Як замовити Публікацію у WoS

  Ви ставите перед нами завдання

  Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

  Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

  Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

    *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

  Web of Science: особливості платформи

   

  У рейтингу наукометричних баз даних цілком заслужено пальма першості належить WoS як найдавнішому і авторитетному майданчику, консолідуючого кращий науковий матеріал з усього світу. Тут не можна не згадати його колегу – наймолодшу, але не менш значиму базу Scopus. Їх об’єднує одна значуща властивість – безумовна якість контенту.

   

  Однак саме Web of Science викликає багато питань, коли справа доходить до публікації. Більшість з них зводиться до нерозуміння, що хочуть бачити журнали, і як достукатися до редакції. Платформа дійсно може здатися складною для пересічного громадянина. Цьому кілька причин:

   

  1. Мовний бар’єр: користувачі, які вільно говорять англійською мовою, можуть орієнтуватися як риба в воді. Іншим знадобиться стороння допомога. Але це не єдине «але». Бібліографічні посилання і виноски російською та українською мовами просто не зчитуються програмою, що впливає на розрахунок імпакт-фактора і цитованість статті.

   

  1. Висока вартість. Якщо порівнювати із середньоринковими цінами на публікації в зарубіжних виданнях, цінник дійсно вище середнього. Журналів Web of Science з відкритим доступом дуже мало, і на них не доводиться розраховувати. За те, щоб опублікувати статтю, в середньому доведеться віддати тисячу доларів (а іноді і не одну).

   

  1. Тематична спрямованість. Вважається, що WoS – платформа, більше орієнтована на природничі науки. У процентному співвідношенні від усього контенту їх частка становить 45%. Однак при цьому технічних наук відводиться 25%, а гуманітарних – 40%. Попит народжує пропозицію, і такий поділ цілком відповідає тенденціям науки. Але конкуренція в гуманітарних журналах по заявкам дійсно дуже висока.

   

  Проте, автори компанії «Аспірантура» переконані, що основні складності викликані нерозумінням процесу, відсутністю досвіду співпраці і страхом втратити час і гроші. Однак перспектива опублікувати статтю на сторінках кращих світових видань варта всіх ризиків. Тим більше, вони мінімальні, якщо звернутися за допомогою до професіоналів.

  Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання

  Переваги замовлення публікації WoS в «Аспірантурі»

   

  У Web of Science рецензується понад 20 000 журналів. Трохи, але є серед них і українські. Наша команда моніторить останні оновлення та тенденції, стежить за редакційною політикою провідних видань і йде в ногу з часом. Так, на наукові статті теж є мода. Вони повинні бути не тільки грамотними і корисними, але ще і цікавими для тієї аудиторії, якій підносяться.

   

  Саме тому ми ретельно підбираємо журнал під вашу конкретну статтю, щоб досягти стовідсоткового потрапляння. Орієнтуємося на такі пункти:

  • спеціалізацію і профіль;
  • історію журналу, його репутацію, дату заснування;
  • цінову політику, приховані суми за окремі послуги (наприклад, чи є додаткова комісія за коригування);
  • академічну добропорядність, думку авторитетних користувачів;
  • рейтинг, квартиль і перспективність журналу;
  • вимоги до змісту та оформлення;
  • тематичні уподобання.

   

  Це масштабна робота, від якої залежить 90% успіху результатів. Адже навіть кращий матеріал, який не підпадає під формат, приречений. Чим точніше підібраний журнал в БД Web of Science, тим легше пройде переговорний процес і вища ймовірність, що заявка буде прийнята з першого разу.

   

  У нас є досвід ведення переговорів і листувань від імені автора. Вироблені свої підходи для встановлення конекту, а також з окремими виданнями практикується плідна і ефективна співпраця. Підтвердження цьому – десятки успішно опублікованих статей в журналах WoS країн ближнього і далекого зарубіжжя.

  Наші гарантії

   

  Автори
  кандидати наук

  Всі наші автори мають науковий ступінь, великий досвід роботи у сфері написання робіт на замовлення

   

  Оформлення
  договору

  Співпраця відбувається на основі договору, де прописані Ваші гарантії та наші зобов'язання

   

  100%
  унікальні роботи

  Усі роботи пишуться індивідуально та перевіряються в системі Unicheck

   

  Безкоштовні
  правки

  Безкоштовне виправлення всіх зауважень протягом 12 місяців.

  Наші гарантії

  Замовляючи публікацію в компанії «Аспірантура», ви отримуєте повноцінний пакет гарантій:

  • складання договору з детально прописаними умовами;
  • безкоштовні доопрацювання в тій кількості, в якій потрібно, без обмеження терміну;
  • абсолютна конфіденційність, надійна система захисту персональної інформації;
  • повний супровід до фінального етапу і моніторинг цитування статті;
  • унікальність статті та захист від звинувачень в плагіаті, повний аудит змісту і форми, адаптація до вимог конкретного журналу;
  • вибір оптимального варіанту по співвідношенню ціни, термінів, бажаного результату.

   

  В нашій команді чітко знають, що у кожного дослідження, навіть у найменшій наукової статті є своя місія. Це спосіб зробити світ кращим, принести реальну користь і досягти особистих кар’єрних і професійних цілей автора.

   

  Незважаючи на формат і забобони, вважаємо, що Web of Science – ідеальний майданчик для публікації наукових статей. Це ваш рейтинг, перспектива, можливості, пошуки джерел фінансування проектів. Шукачам бонус у вигляді такої публікації буде як не можна до речі напередодні захисту. Це інвестиція в своє майбутнє.

   

  У компанії «Аспірантура» ви можете замовити всі види наукових робіт, а також послугу публікації під ключ, в тому числі з написанням статті і редактурою. Наша команда знає способи, як звести до мінімуму ризики відмови і опублікувати матеріал якомога швидше.

   

  Ми готові реалізувати будь-які ваші плани. Допоможемо з вибором теми і концепції, станемо путівниками по журналам WoS, проведемо всю процедуру від А до Я, запропонуємо варіанти співавторства, якщо в цьому є потреба, і підготуємо публікації в такому форматі.

  Відгуки
  Нам довіряють
  Новини та корисна інформація