Кандидатська дисертація на замовлення
Дослідження в усіх напрямках
slider
Конфіденційність
slider
Договірне співробітництво
slider
Стаття ВАК
Написання та публікація
slider
Журнали категорії "Б"
slider
Оформлення за вимогами МОН та ДСТУ
slider
Дисертація Phd
100% Авторська робота
slider
Безкоштовні доопрацювання
slider
Оформлення договору
slider
Співавторство Scopus
Написання та публікація
slider
Рейтингові журнали
slider
100% Індексація
slider
Наші послуги
Кандидатська дисертація

Гарантуємо планомірний і відповідальний підхід до кожної заявки, супровід особистого менеджера

Дізнатися деталі...
Дисертація PHD

Гарантуємо планомірний і відповідальний підхід до кожної заявки, супровід особистого менеджера

Дізнатися деталі...
Стаття Scopus

Гарантуємо планомірний і відповідальний підхід до кожної заявки, супровід особистого менеджера

Дізнатися деталі...
Публікація Scopus

Гарантуємо планомірний і відповідальний підхід до кожної заявки, супровід особистого менеджера

Дізнатися деталі...

Дисертація – складне кваліфікаційне дослідження, покликане вирішити сучасні наукові проблеми. Допомога в цій роботі безцінна, особливо коли результат потрібно терміново. Компанія «Аспірантура» готує на замовлення дисертації PhD, докторські дисертації і всі супутні завдання. Якщо ви вибираєте, де краще замовити дисертацію, наші умови співпраці варті уваги.

Мета докторської дисертації зводиться до розробки наукових досягнень, пошуку нових шляхів вирішення проблем. Стосовно до кандидатських праць мета зводиться до поліпшення й оптимізації розвитку певної галузі знань.

 

Чому варто замовити дисертацію?

 

Досвід показує (а у компанії «Аспірантура» він досить значний – понад 15 років), що претенденти, які замовили виконання дисертації або окремої її частини, мають менше проблем при допуску до захисту. Це пояснюється головним фактором – звільняється час для підготовки. Автори компанії «Аспірантура» пишуть юридичні, технічні, економічні, медичні дисертації на замовлення, а також автореферати, доповіді, наукові статті та інші види досліджень. Оформити заявку можна з будь-якого куточка України.

 

Враховуючи практику виконання кандидатської дисертації на замовлення в Україні і в Києві зокрема, в цілому термін становить приблизно 6-12 місяців. Але при колективному виконанні можна написати роботу у більш стислий інтервал часу. Підхід до написання докторської дисертації на замовлення або кандидатської дуже серйозний. У процесі підготовки спеціаліст проводить детальне вивчення і аналіз наукової літератури, розглядає існуючі у науковій літературі точки зору, проводить практичні дослідження, висуває нові ідеї.

Наші гарантії

 

Суворе
дотримання термінів

Ми не співпрацюємо з авторами, які затримують роботи. Тільки своєчасність і точність!

 

Конфіденційність

Повна анонімність і збереження даних про клієнтів на захищених серверах

 

Унікальність

Ми готуємо тільки унікальні роботи, які пройдуть перевірку на плагіат по будь-якій системі

 

Безкоштовні правки

Гарантійне обслуговування і супровід клієнта 12 місяців

Кандидатська дисертація на замовлення

 

Кандидатська дисертація — це один із важливих етапів роботи людини, яка прагне досягнути вершини наукової діяльності. Хоча цей тип наукового дослідження за обсягом дещо менший, ніж докторська, але його написання також вимагає від здобувача (аспіранта) неординарного підходу до досліджуваної проблематики та відповідної наукової підготовки. Оскільки захист кандидатської дисертації проводиться публічно, робота повинна бути написана ідеально.

 

Якщо ви хочете, щоб жодна деталь в структурі чи оформленні роботи не була втрачена, то доцільніше замовити написання дисертації у профільній компанії. На що ж може розраховувати замовник, який вирішив скористатися цією послугою?

 

Переваги дисертацій на замовлення

 

Претендент, який хоче замовити кандидатську або докторську дисертацію, може розраховувати на те, що вона буде виконана згідно всіх встановлених правил для подібного виду наукових робіт. Компанія за бажанням замовника може написати дисертацію на замовлення частково (один або декілька розділів) або комплексно. При замовленні комплексного варіанту, Ви можете розраховувати на виконання:

 

Якщо ви хочете замовити дисертацію в Україні частково, то спеціаліст компанії проведе дослідження з написання окремих розділів роботи, в тому числі підрозділів, вступу, висновків, а також інших складових дисертації з урахуванням написаного вами матеріалу та збереженням вашої стилістики викладу. При бажанні ви можете замовити дисертацію в Києві або редагування своїх дисертаційних досліджень.

Відгуки

Як визначається вартість дисертації?

 

Різноманітні фірми та організації, які нині пропонують послуги з написання кандидатської дисертації, мають різні ціни. Це питання відносне, тому що, як і в усіх сферах, можна зекономити на ціні, але програти щодо якості.

 

Важливою складовою написання кандидатської дисертації та її ціни є гонорар автора. Багато організацій «економлять» на останніх, чим значно знижують вартість роботи, а відповідно, і її якість. Також деякі організації часто занижують вартість роботи за рахунок скорочення кількості виправлень та вказівок наукового керівника, що дуже занижує потенційний успіх вашого захисту роботи.

 

При формуванні ціни враховується ряд факторів, на які варто звернути увагу при виборі компанії:

  1. Співвідношення ціна-якість. Окремі фірми і наукові центри після невеликої передоплати надсилають першу частину роботи для перевірки у наукового керівника. Це дозволяє оцінити і зрозуміти, чи будете ви надалі продовжувати співробітництво.
  2. Швидкість і терміни. При написанні кандидатської дисертації на замовлення ціна буде залежати від термінів – чим вони менші, тим вища ціна. Тут варто враховувати той факт, що коли потрібна оперативність, швидке прийняття рішень і аналітичні здібності — і все це за умови збереження якості, то відповідно, вартість буде відрізнятися. Адже над роботою буде працювати колектив, а не одна людина.
  3. Рівень корегування та підтримки. Це важливий фактор, який також потрібно враховувати. Якщо ціна виставляється вище, це означає, що організація всієї роботи є комплексною і багаторівневою. Іншими словами, вам буде забезпечено повний сервіс — від підготовчого етапу до кінцевого заліку.

 

Враховуються також інші фактори:

Такий плановий і відповідальний підхід свідчить про те, що замовляти кандидатські дисертації в Києві вигідно і надійно!

Новини та корисна інформація
Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання
Нам довіряють