Кандидатська дисертація на замовлення
Дослідження в усіх напрямках
slider
Конфіденційність
slider
Договірне співробітництво
slider
Стаття ВАК
Написання та публікація
slider
Журнали категорії "Б"
slider
Оформлення за вимогами МОН та ДСТУ
slider
Дисертація Phd
100% Авторська робота
slider
Безкоштовні доопрацювання
slider
Оформлення договору
slider
Співавторство Scopus
Написання та публікація
slider
Рейтингові журнали
slider
100% Індексація
slider

Чому варто замовити дисертацію?

Компанія «Аспірантура» готує на замовлення дисертації PhD, докторські дисертації і всі супутні завдання. Якщо ви вибираєте, де краще купити дисертацію ціна та наші умови співпраці варті уваги. Досвід показує (а у компанії «Аспірантура» він досить значний – понад 15 років), що претенденти, які замовили виконання дисертації або окремої її частини, мають менше проблем при допуску до захисту. Це пояснюється головним фактором – звільняється час для підготовки. Автори компанії «Аспірантура» пишуть юридичні, технічні, економічні, медичні дисертації на замовлення, а також автореферати, доповіді, наукові статті та інші види досліджень. Оформити заявку можна з будь-якого куточка України.

Враховуючи практику написання дисертації на замовлення в Україні і в Києві зокрема, в цілому термін становить приблизно 6-12 місяців. Але при колективному виконанні можна написати роботу у більш стислий інтервал часу. Підхід до написання докторської дисертації на замовлення або кандидатської дуже серйозний. У процесі підготовки спеціаліст проводить детальне вивчення і аналіз наукової літератури, розглядає існуючі у науковій літературі точки зору, проводить практичні дослідження, висуває нові ідеї.

Наші гарантії

 

Автори
кандидати наук

Всі наші автори мають науковий ступінь, великий досвід роботи у сфері написання робіт на замовлення

 

Оформлення
договору

Співпраця відбувається на основі договору, де прописані Ваші гарантії та наші зобов'язання

 

100%
унікальні роботи

Усі роботи пишуться індивідуально та перевіряються в системі Unicheck

 

Безкоштовні
правки

Безкоштовне виправлення всіх зауважень протягом 12 місяців.

Наші гарантії

Дисертація купити в компанії “Аспірантура”

Претендент, який хоче замовити кандидатську або докторську дисертацію, може розраховувати на те, що вона буде виконана згідно всіх встановлених правил для подібного виду наукових робіт. Компанія за бажанням замовника може написати дисертацію на замовлення частково (один або декілька розділів) або комплексно. При замовленні комплексного варіанту, Ви можете розраховувати на виконання:

  • Дисертаційного рукопису;
  • П’яти статей для розміщення у фахових збірниках (як вітчизняних, так і зарубіжних);
  • Трьох тезисів для опублікування в збірниках наукових конференцій;
  • Автореферату.

Якщо ви хочете замовити дисертацію в Україні частково, то спеціаліст компанії проведе дослідження з написання окремих розділів роботи, в тому числі підрозділів, вступу, висновків, а також інших складових дисертації з урахуванням написаного вами матеріалу та збереженням вашої стилістики викладу. При бажанні ви можете замовити дисертацію в Києві або редагування своїх дисертаційних досліджень.

Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання

Дисертації України

Україна – країна, що неодноразово показувала світові свій науковий потенціал. Зокрема, здатність до наукових досліджень та забезпечення високого рівня підготовки наукових кадрів. Один з найважливіших кроків у досягненні цих цілей – написання дисертацій.

Дисертації в Україні є важливим етапом вищої освіти, що дозволяє отримати ступінь доктора наук або кандидата наук. Написання дисертації потребує від кандидатів значного знання своєї галузі, глибокого аналізу, наукового підходу та дисципліни. Крім того, в Україні існують різні програми, які підтримують молодих науковців і студентів, що намагаються написати дисертацію. Проте, написання дисертації може бути досить складним завданням, особливо для тих, хто має обмежений час або знання з певних галузей науки.

Тут на допомогу можуть прийти професіонали, які спеціалізуються на написанні дисертацій. Якщо вам потрібно написати дисертацію, то ви можете скористатися послугами компанії, яка спеціалізується на написанні наукових робіт.

Компанія “Aspirantura” є одним з провідних провайдерів послуг з написання наукових робіт, у тому числі дисертацій, в Україні. Наша компанія пропонує високоякісні послуги з написання дисертацій з різних галузей науки, в тому числі ІТ, економіки, права, медицини та інших. Ми маємо команду досвідчених науковців, які знають, як написати дисертацію!

Відгуки
Нам довіряють
Новини та корисна інформація