Публікація тез

Дізнайтеся вартість публікації тез конференції безкоштовно

  Поле позначене як * - обов'язкове для заповнення.

  Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  відповідно до Політикою конфіденційності

  Терміни

  від 14 днів

  Автор

  Кандидат наук

  Гарантія

  12 міс.

  Публікація тез – надійний і перевірений часом спосіб проінформувати громадськість про виконану наукову роботу. До такого інструменту вдаються аспіранти, докторанти і вчені. Необхідно опублікувати тези, а ви все ще думаєте, як написати тези самостійно, щоб шанси на їх успішну публікацію були максимально високими? Читайте корисну та актуальну інформацію в нашій статті.

   

  Чи є тези публікацією?

  Це питання хвилює багатьох. Регламентуючі документи дають на нього однозначну відповідь – так. Чому? Всі наукові роботи підрозділяються на дві великі групи – оглядові та науково-дослідні. У число останніх входять тези конференції.

  На сьогоднішній день практика така, що жодна наукова праця не можна вважати завершеною, якщо вона не була опублікована. Тобто вдома або в своєму кабінеті можна проводити нескінченні дослідження, але якщо вони не розміщені у відповідних виданнях і на сайтах, вважається, що ключові ідеї та напрацювання не озвучені. Це правило повною мірою поширюється на тези.

  Як замовити публікацію тез

  Ви ставите перед нами завдання

  Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

  Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

  Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

    *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

  Як пишуться тези для публікації?

  Вирішальною відправною точкою для змісту служить тема, а орієнтиром для оформлення – вимоги конкретної конференції. Є універсальні критерії, якими важливо орієнтуватися при написанні:

  • Матеріал повинен бути оригінальним і унікальним. Передбачена всебічна перевірка на Антиплагіат.
  • Потрібна максимальна точність фактичних даних, достовірність відображеної інформації, використання тільки перевірених джерел.
  • Актуальність.
  • Заборона використання будь-яких посилань на теоретичні джерела та літературу. Допускається лише застосування посилань на окремі вже опубліковані частини дисертації і свої наукові роботи.

  Такі вимоги як грамотність і абсолютну відповідність заявленої теми внутрішнім змістом вважаються аксіомою, яку зайвий раз навіть не прописують.

  Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання

  Кому потрібно замовити публікацію тез?

  Якщо ви не знаєте, як писати тези для публікації, як відбувається сам процес розміщення, і взагалі чи можна віднести ваші тези до наукової публікації – звертайтеся в компанію «Аспірантура». У нас можна замовити всі види науково-дослідних робіт і заощадити час, нерви, прояснити незрозумілі питання і наблизити бажану мету. Готові тези публікації будуть актуальні для всіх, хто хоче затвердити свій авторитет і підкреслити авторський професійний рівень.

  А також, у нас Ви можете оформити замовлення на публікацію статті ВАК. Замовлення послуги стане допомогою авторам, у яких немає досвіду подібної діяльності, а також, якщо на кону значуща подія, наприклад, захист дисертації, і ставки дуже великі. Коли немає права на помилку, краще не ризикувати. Адже не кожен день доводиться публікувати тези.

  Наші гарантії

   

  Автори
  кандидати наук

  Всі наші автори мають науковий ступінь, великий досвід роботи у сфері написання робіт на замовлення

   

  Оформлення
  договору

  Співпраця відбувається на основі договору, де прописані Ваші гарантії та наші зобов'язання

   

  100%
  унікальні роботи

  Усі роботи пишуться індивідуально та перевіряються в системі Unicheck

   

  Безкоштовні
  правки

  Безкоштовне виправлення всіх зауважень протягом 12 місяців.

  Наші гарантії

  Наша компанія працює як в офлайн (місто Київ), так і онлайн режимі, тому ви можете оформити замовлення з будь-якого регіону України.  Для цього потрібно:

  1. Зв’язатися з менеджером або заповнити форму на сайті.
  2. Озвучити свої побажання.
  3. Узгодити ключові пункти договору.
  4. Направити вихідний матеріал (якщо цього вимагає формат замовлення).
  5. Внести завдаток.
  6. Чекати повідомлення про готовність.
  7. Ознайомитися з результатом і внести вартість, що залишилася.

  Схема максимально проста і надійна. З вашого боку мінімум зусиль: не потрібно нікуди їздити, нічого роздруковувати, а контролювати процес можна з дому.

  Замовляючи публікацію тез в компанії «Аспірантура» ви отримуєте грамотний потрібний результат в обумовлені терміни. Ми надаємо допомогу у виборі міжнародної науково-практичної конференції для публікації, готуємо тези або коригуємо вже наявний варіант. Авторські права зберігаються за вами. Гарантується збереження таємниці співпраці. З нами публікація тез для будь-якої конференції, навіть у найскладніших тематиками, пройде бездоганно.

  Відгуки
  Нам довіряють
  Новини та корисна інформація