Стаття у співавторстві

Дізнайтеся вартість публікації у співавторстві безкоштовно

  Поле позначене як * - обов'язкове для заповнення.

  Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  відповідно до Політикою конфіденційності

  Терміни

  від 1 міс.

  Автор

  Кандидат наук

  Гарантія

  12 міс.

  Одним із значущих аспектів публікації статей у Scopus є ціна. У даному випадку співавторство дозволяє значно скоротити вартість витрат, а в результаті вчений отримає проіндексовану статтю під своїм авторством. На сьогодні в Україні МОН не регламентує мінімальний % авторства у даному питанні. Тому компанія «Аспірантура» розробила таке рішення як “Співавторство у публікації Scopus”.

   

  Публікація Скопус у співавторстві – що це?

   

  Правильним визначенням, що таке співавторство, є правовий статус осіб, які спільно створили наукову статтю. З юридичного боку це означає, що на один об’єкт авторського права мають відповідні права кілька суб’єктів. Колективна підготовка публікації Скопус набуває все більшої популярності і вже обійшла в кількості одноосібні публікації. Цьому є кілька причин:

  • налагоджуються ділові контакти;
  • грамотно поділяються витрати і навантаження між декількома дослідниками, що особливо актуально з огляду на вимоги Scopus;
  • групуються однодумці зі схожими інтересами;
  • такі формати активно заохочуються з боку держави при співробітництві з закордонними авторами;
  • співавторство розглядається як один із критеріїв оцінки ефективності роботи навчального закладу;
  • розширюється кругозір і корисний досвід.

   

  Формат співавторства іноді єдиний вихід для вчених, що займаються практичною діяльністю і не мають можливості присвятити достатньо часу самостійному написанню статті. Одна з головних переваг співавторства – можливість висвітлити теми кількох вузьких напрямків і різних галузей наук в одній роботі. Кожен учений відповідає за свій сегмент, а в результаті виходить масштабне, цікаве дослідження.

   

  Різновиди співавторства

   

  Співавторство може бути діленим (роздільним) і неподільним. У першому випадку мається на увазі відповідальність кожного автора за свою частину, фрагмент наукової статті. Такий варіант допускається, якщо конкретну частину можна відокремити і виділити окремо. Звинувачення у плагіаті спричинить пошук, який саме фрагмент не відповідає критеріям, і хто автор цієї частини роботи. Тобто буде застосовуватися індивідуальна відповідальність.

  При нероздільному співавторстві кілька авторів створюють загальне джерело. Поширеним прикладом є підручник, який написаний декількома фахівцями. При виявленні плагіату, помилок, похибок у цьому випадку передбачається колективна відповідальність.

  Як замовити участь у співавторстві

  Ви ставите перед нами завдання

  Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

  Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

  Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

    *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

  Потенційні співавтори. Хто може бути співавтором?

   

  Співавторство для написання наукової статті в авторитетне міжнародне видання може оформлюватися між будь-якими представниками наукового співтовариства як всередині країни, так і за кордоном. Виключенням служить лише наявність конфлікту інтересів. Підбір автора повинен відповідати критеріям професіоналізму, профілю, відношення до досліджень, прагнення розвиватися, сумлінності. Для публікацій Скопус ідеальним варіантом є співпраця з авторитетними зарубіжними колегами.

   

  Практика дозволяє виділити тих, хто не може бути співавтором:

  1. Особи, які є спонсорами публікації. Наприклад, не допускається формат, при якому суб’єкт видав премію авторам взамін на зазначення його прізвища в числі творців. Обов’язковою умовою співавторства є безпосередню участь у написанні.
  2. Автори, які залучили для підготовки матеріалу третіх осіб, наприклад, зверталися до послуг перекладачів.
  3. Суб’єкти, що виконували виключно технічні завдання, наприклад, форматування, нумерацію, оформлення списку літератури.

  У питанні співавторства, як і в рамках всієї наукової діяльності, важлива академічна етика і неухильне дотримання авторського права.

   

  Де шукати співавторів для публікації в Скопус?

   

  Компанія «Аспірантура» має багаторічний досвід підготовки статей для публікацій у провідних наукометричних базах даних. У нас функціонує цілий спеціальний відділ, який займається виключно публікаціями Скопус, в тому числі у форматі співавторства. Ми підкажемо, як і де шукати співавторів. Традиційно механізм виглядає таким чином. Надсилається готова наукова стаття на аудит. Ця послуга абсолютно безкоштовна. Вона необхідна, щоб об’єктивно перевірити відповідність статті вимогам конкретного журналу і критеріям Скопус. Наступний крок – складання висновку «про придатність» матеріалу. Ми вказуємо на наявні помилки та надаємо рекомендації щодо доопрацювання або пропонуємо співавторство. Це гідний альтернативний варіант.

  Переваги, які ми пропонуємо:

  • вибір напрямку статті та теми для співавторства;
  • підбір колективу авторів з 5 чоловік, оптимально підходить у вашій ситуації;
  • написання статей для публікації Скопус «з нуля», редагування та «підгін» матеріалу під конкретні критерії;
  • всебічні консультації і відповіді на всі запитання.

  Все, що потрібно від замовника – задати вектор (вибрати або затвердити запропоновану тему і напрямок), підписати договір (в якому обов’язково вказується гарантія публікації), оплатити послугу. Решта кроків повністю за нами.

  Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання

  Послуга “Співавторство в публікаціях” включає в себе

   

  1. Формулювання теми і написання. Підбір теми статті з урахуванням ваших наукових інтересів і побажань інших співавторів. Написання тексту статті згідно вимог журналів Scopus.
  2. Переклад. Академічний переклад статті і коригування стилю викладу.
  3. Підбір і перевірка журналу. Підбір видання з бази цитування Scopus і перевірка наукометричних показників.
  4. Переговори з редакцією журналу. Ведення переговорів з редакцією журналу щодо гарантованого прийому статті до публікації.
  5. Оформлення статті. Повне редакторське оформлення згідно вимог конкретного журналу Scopus.
  6. Оплата. Внесення редакційного збору до видання.
  7. Відстеження публікації. Надання автору макета і посилання на статтю.
  8. Індексація. Відстеження процесу індексації статті і зв’язок з консультаційним відділом Scopus.

   

  Співавторство у публікаціях Scopus та Web of Science (WoS)

   

  Під час проведення дослідження вам може знадобитися свіжий погляд на проведену роботу, можливо допомога у фінансуванні або ж просто ще одна пара рук. Але у вас немає на прикметі такої людини, з якою ви зможете опублікуватися. В нашій базі понад 450 вчених, в тому числі і зарубіжних авторів, які шукають собі співавторів для проведення дослідження та подальшої публікації в журналах Scopus і Web of Science (WoS).

  Ми зможемо знайти не тільки ще одне ім’я у списку авторів, а професійного помічника для вашого дослідження! Наша компанія відрізняється від подібних організацій професійним підходом до організації процесу публікації в журналах, які входять в базу даних Scopus і Web of Science (WoS). Протягом понад 15 років роботи нами було:

  • опубліковано понад 2000 статей в журналах ВАК, Scopus і Web of Science;
  • написано понад 1500 статей;
  • перекладено понад 50 тис. сторінок.

   

  На сьогодні ми маємо такі можливості:

  • налагоджені тісні контакти з більш, ніж 40-а журналами, які входять в базу даних Scopus і Web of Science (WoS);
  • з нами співпрацює понад 28 рецензентів і більше 10 перекладачів;
  • ми можемо резервувати цілі номери журналів для спецвипусків;
  • пропонуємо терміни публікації в журналах, які входять в базу даних Scopus і Web of Science (WoS) від 3 міс.

  Для того, що б вашу статтю побачило світове співтовариство і вона була проіндексована в рейтингових світових виданнях в найкоротші терміни, варто замовити публікацію наукової статті в журналах Scopus і Web of science (WoS) в компанії «Аспірантура». В даному випадку гарантовано можете бути впевнені в тому, що з вами буде працювати професіонали найвищої кваліфікації.

  Наші гарантії

   

  Автори
  кандидати наук

  Всі наші автори мають науковий ступінь, великий досвід роботи у сфері написання робіт на замовлення

   

  Оформлення
  договору

  Співпраця відбувається на основі договору, де прописані Ваші гарантії та наші зобов'язання

   

  100%
  унікальні роботи

  Усі роботи пишуться індивідуально та перевіряються в системі Unicheck

   

  Безкоштовні
  правки

  Безкоштовне виправлення всіх зауважень протягом 12 місяців.

  Наші гарантії

  Перша і головна умова, якій буде відповідати стаття, написана у співавторстві, від компанії «Аспірантура» – гарантія публікації у Scopus. Матеріал обов’язково доводиться до повної відповідності вимогам конкретного журналу. Ми виконуємо безкоштовні доопрацювання, якщо виникне така необхідність. Обраний нами колектив ваших співавторів завжди відповідає принципам такого формату роботи. Ми не порушуємо ні правові, ні етичні норми.

  Обов’язковою умовою служить договірне співробітництво. Це ваша юридична гарантія, що компанія офіційно бере на себе зобов’язання.  Передбачена зручна система оплати. Наукова діяльність багатогранна, і обставини можуть диктувати свої умови. Приміряйте на себе новий статус – співавтор – і наблизьтесь ще на крок досягнення основної мети.

  Найпоширеніші запитання

  Так. 90% наших замовників не приїжджають до нас. Ми оформимо договір і надішлемо Вам поштою. Оплату можна проводити онлайн

  У нас сформований список тем та ключових слів за різними напрямками. Автор обирає самостійно швидку собі тематику

  Ціна. Для Вас вартість проіндексованої статті складе в 4 рази менше, ніж індивідуальна публікація

  Ми даємо 100% Гарантію індексації Вашої статті. Це вказано у договорі. Або ми повернемо кошти

  Від 10260 грн. Кінцева ціна залежить від кількості співавторів

  Відгуки
  Нам довіряють
  Новини та корисна інформація