Стаття в Scopus

Дізнайтеся вартість написання статті для Scopus або WoS безкоштовно

  Поле позначене як * - обов'язкове для заповнення.

  Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  відповідно до Політикою конфіденційності

  Терміни

  від 14 днів

  Автор

  Кандидат наук

  Гарантія

  12 міс.

  Опублікована стаття Scopus – приклад серйозного підходу до наукової діяльності і результат скрупульозного праці. Жорсткі критерії не залишають права на помилку, саме тому понад двох третин матеріалів не приймаються з першого разу. Компанія «Аспірантура» знає секрети і правила для якнайшвидшого досягнення мети.

   

  Для чого потрібна стаття в Скопус?

  Міжнародні публікації – обов’язкова умова допуску до захисту дисертації. Для здобувачів наукового ступеня доктора наук потрібно мінімум три таких статті, для майбутніх кандидатів наук – одна і більше. Публікація в журналі Скопус дозволяє підвищити свій авторитет, приймати участь в боротьбі за деякі гранти, шукати співавторів, партнерів та інвесторів, забезпечити зростання динаміки цитування. Це найвірніший спосіб заявити про свої наукової позиції та напрацювання світової спільноти, а також додатковий бонус при прийомі на роботу і затвердження на деякі посади.

   

  Загальні правила написання статті для Scopus

  Основні наукові вимоги зводяться до базових принципів всіх досліджень:

  • актуальність теми та її обґрунтування;
  • значущість для науки і/або практики;
  • доцільність;
  • досягнення результатів і формулювання висновків;
  • дотримання наукового стилю;
  • унікальність;
  • дублювання тексту англійською мовою;
  • дотримання структури;
  • демонстрація різних поглядів на проблему з боку інших вчених і розкриття нагальності питання.

  Крім того, загальні для всіх журналів Scopus вимоги до статей мають на увазі, що саме цей матеріал буде публікуватися вперше. Порушенням вважається навіть цитування дослідження в особистому блозі або на своєму сайті.

  Як замовити статтю для Scopus

  Ви ставите перед нами завдання

  Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

  Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

  Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

    *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

  Оформлення статті та списку літератури для Скопус

  •  Для публікації в журналі Scopus потрібно надати російськомовну та англомовну версію статті. Обсяг матеріалу варіюється від 14 до 26 сторінок. Унікальність повинна складати від 80% і вище. 
  • Використовуються стандартні нормативи шрифту, інтервалу, полів і відступу з використанням редактора Microsoft Word. Орієнтація сторінки – книжкова. 
  • Необхідно коментування та нумерація всіх малюнків. Наприклад: Малюнок 1. Назва. При використанні будь-яких візуальних об’єктів важливо дотримуватися формату, в якому можна форматувати вміст. Це необхідно для перекладу. 
  • Кількість ключових слів і словосполучень – від 5 до 10. Якщо в тексті використовуються Jel-коди, їх також треба вказати. 

  У переліку рекомендацій, як написати статтю в Скопус, ключове значення відводиться списку літератури. Що важливо?

  1. Кількість джерел – 20 і більше позицій. Їх дата написання не повинна бути раніше, ніж крайні три роки (крім винятків, обумовлених темою).
  2. В оформленні використовується тільки алфавітне розташування і наскрізна нумерація.
  3. Для вказівки посилань по тексту використовуються тільки круглі дужки, в яких проставляється номер посилання і сторінка джерела.
  4. Автоматичні посторінкові посилання заборонені.

   Варто віддавати перевагу джерелам, узятим з наукометричних баз даних Scopus і Web of Science. Це буде додаткова перевага при оцінці статті.

   В описі вказується: ідентифікуючі дані автора, рік публікації, назву статті, журналу, рік і місце публікації, кількість сторінок, посилання на електронне джерело, якщо воно використовується.

  Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання

  Як пишеться стаття Скопус?

  Умовно процес можна розділити на три етапи:

  1. Вибирається тема і напрямок, підбирається журнал, підбирається вихідна література і умови для експериментальної частини (якщо наукова стаття передбачає такий напрямок).
  2. Пишеться тіло статті, включаючи літературний огляд, розділ з матеріалами і методами. Складається вступ і висновок. Особливе значення приділяється частині з обговоренням результатів.
  3. Коригується готовий матеріал і стаття адаптується під конкретні технічні вимоги.

   

  Досвід показує, що легше писати статтю, заздалегідь розуміючи, в якому журналі Скопус вона буде розміщуватися. Враховуючи, що діапазон вимог різних видань істотно відрізняється, так буде легше зорієнтуватися, що саме потрібно робити і скільки коштує публікація.

   

  Де замовити статтю для Скопус?

  Враховуючи всю відповідальність питання, сміливо пропонуємо послуги наших авторів. Компанія «Аспірантура» успішно функціонує понад 15 років. За цей час послужний список якісних публікацій у Scopus та WoS тільки зростає, а кількість задоволених замовників збільшується.

  Схема співпраці максимально надійна. Ви озвучуєте вимоги та побажання, ми складаємо договір, в якому описуємо всі ключові умови. Після досягнення згоди менеджер підбирає компетентного автора (вчений ступінь виконавця, досвід і кваліфікація – незмінні умови у кожному замовленні), ви вносите передоплату.

  Передбачено кілька способів перерахування коштів, що дуже зручно при дистанційній співпраці. Після повідомлення про готовність замовник перераховує суму, що залишилася. Результат надсилається на електронну пошту. Якщо послуга включала публікацію, обов’язково надається підтвердження. Ми відповімо на всі питання і підкажемо, як знайти або перевірити статтю в Scopus та Web of Science.

  Наші гарантії

   

  Автори
  кандидати наук

  Всі наші автори мають науковий ступінь, великий досвід роботи у сфері написання робіт на замовлення

   

  Оформлення
  договору

  Співпраця відбувається на основі договору, де прописані Ваші гарантії та наші зобов'язання

   

  100%
  унікальні роботи

  Усі роботи пишуться індивідуально та перевіряються в системі Unicheck

   

  Безкоштовні
  правки

  Безкоштовне виправлення всіх зауважень протягом 12 місяців.

  Наші гарантії

  При замовленні статті Скопус в компанії «Аспірантура» надається широкий спектр гарантій.  Забезпечується конфіденційність замовника і неухильне дотримання авторського права. Ми дотримуємося тільки прозорої схеми роботи, тому вартість підготовки та публікації статті буде обґрунтована і зрозуміла, а результат перевершить очікування.  Оперативність, відповідальний підхід і орієнтир на інтереси клієнта – незмінне гасло.

  Всі доробки в рамках замовлення здійснюються безкоштовно.  Це входить у вартість.  Ми забезпечуємо повний супровід.  Співпрацюючи з нами, ви незабаром переконаєтеся, що швидка публікація Skopus – приклад вдалого вибору на користь замовлення послуги.

  Найпоширеніші запитання

  Так. Ми аналізуємо текст Вашої статті та даємо коментарі з виправлення. Дана послуга БЕЗКОШТОВНА

  Так, ми проводимо аудит статті, визначаємо всі “слабкі” місця і проводимо якісну обробку тексту

  Так. Ми зможемо внести всі виправлення згідно рецензії або іншого списку побажань чи рекомендацій

  Так. Ми пропонуємо Вам вибір вже сформульованих тем та ключових слів до них  чи створюємо новий проект з максимальним врахуванням ваших побажань

  Вартість статті становить в середньому від 9450 грн.

  Як правило протягом 2-4 тижнів. Все залежить від журналу під який вона пишеться

  Оплату можна здійснити готівкою в офісі, на розрахунковий рахунок, в Приват24 або будь-якою картою прямо у нас на сайті

  Так. Ми успішно займаємось цим вже понад 5 років. Надаємо послуги як написання, так і публікації статей англійською мовою

  Відгуки
  Нам довіряють
  Новини та корисна інформація