Стаття ВАК

Дізнайтеся вартість написання статті в ВАК безкоштовно

  Поле позначене як * - обов'язкове для заповнення.

  Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  відповідно до Політикою конфіденційності

  Терміни

  від 10 днів

  Автор

  Кандидат наук

  Гарантія

  12 міс.

  Вдалий приклад оформлення статті ВАК, як і якісний та цікавий зміст, останнім часом стає рідкістю. Цим пояснюється велика кількість відхилень публікацій. Не будемо заглиблюватися в причини, а поговоримо про те, як цього уникнути.

   

  Що таке стаття ВАК?

  Абревіатура ВАК розшифровується як Вища Атестаційна Комісія. Назва відразу дає зрозуміти, що це головний орган, на який покладено відповідальність «проводити кастинг» претендентів на ступінь доктора або кандидата наук. Але ця назва на сьогодні залишилася лише загальною, оскільки даний орган розформовано, а його обов’язки поділені між МОН та вченими радами.

  Стаття ВАК – це наукова стаття, призначена для публікації в одному з журналів, рецензованих Комісією. Індексовані видання висувають досить жорсткі вимоги до змісту й оформлення, невиконання яких тягне за собою відмову в публікації.

  Перелік журналів постійно змінюється. Важливо стежити за реальними даними. Всі видання обов’язково зареєстровані в якості засобів масової інформації, мають присвоєний міжнародний стандартний номер. На сьогодні ці видання поділені на дві категорії відповідно до рівня – “А” і “Б”. Для допуску до захисту кандидатської дисертації достатньо мати публікації у виданнях категорії “Б”.

   

  Кому потрібні статті ВАК?

  Статті ВАК потрібні докторантам і аспірантам для допуску до захисту дисертації. Кількість публікацій – 15 і 3 відповідно. Якщо обрані теми технічної та ряду інших точних наук, допускається скорочення чисельності до 10 і однієї статті відповідно.

  Така галочка в послужному списку стає в нагоді при працевлаштуванні у вищі навчальні заклади, а також, якщо автор захоче взяти участь в отриманні грантів. Це ефективний спосіб проявити свою активну наукову позицію, знайти однодумців, донести свої погляди громадськості.

  Як замовити статтю для ВАК

  Ви ставите перед нами завдання

  Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

  Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

  Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

    *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

  Як пишеться стаття ВАК?

   

  Процес умовно можна диференціювати на три етапи:

  Вибір теми і написання плану
  1. Редакції надають право вибору теми. Вона повинна відповідати критеріям:
  • актуальності;
  • перспективності;
  • наукової новизни.

  2. Остаточний варіант формулювання заголовку краще перенести на останню чергу, після готовності всього матеріалу.

  3. Початковий, робочий план-графік служить орієнтиром і поетапним алгоритмом. Чим більш детально розписаний план, тим легше сконцентруватися на головному.

  Написання основної частини
  • Дотримання структури: «тіло» статті, вступ, висновок, анотація.
  • Рекомендований обсяг – до 10 арк.
  • Кількість джерел – до 15.
  • Посилання – до 25 позицій.
  • Грамотність, оформлення у відповідності з вимогами.
  • Унікальність – від 80%.
  Публікація
  • Отримання експертної рецензії. Їх може бути декілька. Журнали часто надають право залучення експертів для складання рецензій самому автору.
  • Відправлення наукової статті з додатками в редакцію. Складання супровідного листа з коментарями осіб, які складали рецензії, і відповідями авторів.

   

  Відхилення заявки на публікацію не є остаточним вердиктом. Важливо ознайомитися з причинами та провести аналіз статті на доцільність її доопрацювання. У більшості випадків грамотний підхід допомагає виправити помилки і отримати ствердну відповідь.

  Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання

  Чому варто замовити написання статті у ВАК?

   

  Кількість журналів ВАК з психології, юридичного профілю, з педагогіки та багатьом іншим напрямкам вражає різноманіттям. Вибір оптимального варіанту і підготовка статті під вимоги конкретного джерела в умовах відсутності досвіду – непросте завдання. Замовляючи написання статті ВАК, ви мінімізуєте ризики помилок та відмови в публікації. Звичайно, якщо мова йде про професіоналів своєї справи. Компанія «Аспірантура» гарантує якість і потрібний результат. Це стає можливим завдяки сильному авторському складу і відповідальному ставленню.

  Ще одна перевага роботи на замовлення – економія часу і зусиль, що особливо важливо, якщо на кону захист дисертації або замовник активно займається практичною діяльністю і роботою. Відпадає необхідність шукати актуальні наукові і технічні вимоги. У цьому питанні також є ризик помилитися, оскільки і перелік фахових видань ВАК, та стандарти оформлення постійно змінюються.

   

  Можна купити готову статтю?

  Компанія «Аспірантура» надає таку послугу. Каталог готових якісних наукових робіт постійно поповнюється новими варіантами. Це відмінна альтернатива в умовах, коли терміново потрібна публікація, а часу чекати написання немає.

  Що стосується «підгону» статті під конкретні вимоги журналу, це робиться набагато швидше і легше, ніж написання матеріалу «з нуля». Також ми пропонуємо допомогу у виборі журналу, максимально відповідного темі вашої статті, проводимо аудит, виконуємо редагування. Ви можете розраховувати на всебічну допомогу.

  Написання статті по кожній із спеціальностей ВАК вимагає наявності значного досвіду наукової діяльності, а також знання усіх тонкощів оформлення тексту не тільки згідно з вимогами ВАК, але також і тонкощі оформлення, які пред’являє, те чи інше видання, що входить в список ВАК. Стаття повинна висвітлювати в повній мірі задану тему, а також мати наукову новизну, практичну значимість і відображати актуальні дані. Особлива увага повинна приділятись грамотності викладу наукової інформації і, звичайно ж, правильності оформлення наукової статті згідно з вимогами ВАК.

  Наша компанія має достатню наукову базу, яка дозволяє якісно і в строк, надавати послуги з написання наукових статей «під ключ» з багатьох спеціальностей ВАК. А також, Ви можете у нас замовити публікацію статті ВАК у компетентних наукових виданнях відповідно до необхідної тематики.

  Наші гарантії

   

  Автори
  кандидати наук

  Всі наші автори мають науковий ступінь, великий досвід роботи у сфері написання робіт на замовлення

   

  Оформлення
  договору

  Співпраця відбувається на основі договору, де прописані Ваші гарантії та наші зобов'язання

   

  100%
  унікальні роботи

  Усі роботи пишуться індивідуально та перевіряються в системі Unicheck

   

  Безкоштовні
  правки

  Безкоштовне виправлення всіх зауважень протягом 12 місяців.

  Наші гарантії

  Якщо компанія «Аспірантура» взяла зобов’язання написати статтю ВАК, значить, результат буде відповідати всім вимогам і стандартам. Наші переваги:

  1. Діяльність виключно в межах правового поля держави. Ми не порушуємо закон і правила.
  2. Обов’язкове укладання договору із замовником, в якому прописуються всі істотні умови. Договір надсилається кур’єрською службою або підписується в офісі.
  3. Довіра написання статті тільки автору з науковим ступенем і хорошим послужним списком саме за профілем теми.
  4. Забезпечення конфіденційності. Ми виконуємо зобов’язання щодо захисту персональних даних та дотримуємося авторські права.
  5. Безкоштовні доопрацювання. Така послуга включена до первісної вартості. Якщо після ознайомлення ви або керівник вважаєте за необхідне внести коригування, ми в найкоротші терміни адаптуємо матеріал.

  Сумніваєтеся, чи варто звертатися за допомогою? Зважте всі за і проти. Ми ж ще раз зазначимо, що основним фундаментом нашої діяльності є науковість, професіоналізм та максимальне завдовлення Ваших потреб.

  Найпоширеніші запитання

  Так. Ми аналізуємо текст Вашої статті та даємо коментарі з виправлення. Дана послуга БЕЗКОШТОВНА

  Так, ми обираємо найбільш оптимальні видання відповідно до Ваших вимог та тематики статті

  Так, ми надаємо повний спект послуг – від підбору теми до розміщення статті у фаховому журналі

  Визначальним фактором як правило є вимоги журналу в якому Ви плануєте публікацію

  Так, всі доопрацювання ми вносимо Безкоштовно до моменту прийняття статті у друк

  Стаття буде написана кандидатом / доктором наук за Вашим фахом, всі доопрацювання робляться БЕЗКОШТОВНО

  Так. Але для цього при замовленні Вам необхідно надати вимоги журналу, в який Ви плануєте подати свою статтю

  Відгуки
  Нам довіряють
  Новини та корисна інформація