Стаття Web of Science

Дізнайтеся вартість написання статті Web of Science безкоштовно

  Поле позначене як * - обов'язкове для заповнення.

  Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  відповідно до Політикою конфіденційності

  Терміни

  від 14 днів

  Автор

  Кандидат наук

  Гарантія

  12 міс.

  Web of Science – найбільша світова реферативна база цитування, індексації, аналізу затребуваності наукових робіт. Рецензування тисяч наукових журналів з усього світу відкриває авторам можливості продемонструвати свої дослідження. Однак для цього наукові статті повинні відповідати високим стандартам якості.

   

  Якщо ви бажаєте і готові поділитися своїми напрацюваннями з широкою аудиторією і голосно заявити про себе, компанія «Аспірантура» готова реалізувати ідеї та допомогти в цьому. Ми пишемо на замовлення наукові статті для журналів WoS, пропонуємо публікації «під ключ» і гарантуємо потрібний результат.

  Як замовити статтю Web of Science

  Ви ставите перед нами завдання

  Узгоджуємо деталі замовлення та оформлюємо конфіденційний договір

  Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи

  Вносите залишок коштів і отримуєте готову роботу *

    *   за вами залишається право безкоштовного гарантійного обслуговування. Виправлення зауважень наукового керівника в період до 12 міс.

  Що потрібно знати про наукові статті WoS?

   

  Якісний науковий контент – дефіцит. Так, не дивуйтеся. Кращі бази наукометрії (а Web of Science саме такою і є) зацікавлені в хорошому матеріалі. Конкуренція за заявками дуже висока, але відсоток первинної відмови досягає позначки 85-90%.

   

  Наукові статті повинні відповідати таким базовим критеріям:

  • актуальна тематика і зміст, наукова новизна;
  • чітка структура – вступна, основна, заключна частина, бібліографія;
  • грамотне формулювання завдань і цілей дослідження;
  • якісна, глибока літературна база (що є підтвердженням належної проробки теми);
  • повноцінний фрагмент з описом методології;
  • аргументований виклад;
  • проведення наукового логічного аналізу;
  • ілюстрації, наявність елементів візуалізації.

   

  Незважаючи на те, що у кожного журналу можуть бути свої, відмінні один від одного вимоги за специфікою і оформлення робіт, кожна наукова стаття повинна відповідати зазначеним пунктам. Це базис, на якому все вибудовується.

   

  Про статті WoS важливо знати, що це завжди унікальні та юридично чисті роботи. Тобто, немає підстав для звинувачення в плагіаті. Авторська дослідницька праця не випадково так характеризується – це особиста новаторська позиція автора статті, заснована і підкріплена фундаментальною теорією.

   

  Ці та безліч інших критеріїв обов’язково враховуються і виконуються авторами компанії «Аспірантура». Ми маємо великий досвід написання та публікації таких робіт в журналах різних квартилей та імпакт факторів, ближнього і далекого зарубіжжя. Тому стверджуємо – цілі повинні бути високими, головне – грамотно підійти до їх реалізації (ну або довірити справу професіоналам, якими є наші автори).

  Потрібна допомога? Замовте зворотній дзвінок і ми відповімо на Ваші питання

  Що не повинно допускатися в наукових статтях WoS?

   

  Як би це банально не звучало – помилки і порушення вимог конкретного журналу. Не можна:

   

  • ігнорувати технічні вимоги до статті, в тому числі порушувати формат тексту і сторінок, проявляти неприпустимий креатив з таблицями, додатками, схемами, не застосовувати міжнародну систему в позначенні фізичних одиниць тощо;
  • нумерувати сторінки, використовувати розрив сторінок і автоматичні посторінкові посилання;
  • використовувати ущільнений або розріджений міжрядковий інтервал, автоматичні переноси і застосовувати будь-які інші маніпуляції для штучного збільшення обсягу матеріалу;
  • забувати про літературний огляд, ключові слова, анотації, впорядкування списку використаних джерел та дотриманні вимог про кількість джерел (мінімум 30);
  • порушувати авторські права, допускати плагіат. До слова це найбільш поширена причина відмови в публікації. Інтелектуальне право, як інститут на міжнародній арені має особливе значення і активно розвивається. Цьому аспекту редакції приділяють особливу увагу. Унікальність наукової статті Web of Science повинна бути 95% і вище.

   

  Чи можливо, що при виконанні вашого замовлення ми забудемо або проіґноруємо такі вимоги? Ні. Це ази, які навіть не обговорюються. Вони виконуються автоматично, і досвід цьому сприяє. Не випадково «Аспірантура» надає абсолютну гарантію якості. Для наших авторів ділова репутація – не порожнє слово.

  Наші гарантії

   

  Автори
  кандидати наук

  Всі наші автори мають науковий ступінь, великий досвід роботи у сфері написання робіт на замовлення

   

  Оформлення
  договору

  Співпраця відбувається на основі договору, де прописані Ваші гарантії та наші зобов'язання

   

  100%
  унікальні роботи

  Усі роботи пишуться індивідуально та перевіряються в системі Unicheck

   

  Безкоштовні
  правки

  Безкоштовне виправлення всіх зауважень протягом 12 місяців.

  Наші гарантії

  Чому варто замовити наукову статтю WoS в компанії «Аспірантура»?

   

  У будь-якій сфері приємно бачити, як працюють майстри своєї справи, чи не так? Звичайно, цілком реально підготувати наукову статтю самостійно, і ми впевнені, що вам це під силу. Але бувають різні обставини. Наприклад, час як незамінний ресурс, постійно в дефіциті. Немає впевненості в потрібному результаті, або це перший досвід співпраці з авторитетними журналами світового рівня.

   

  Як би там не було, публікації WoS – не швидкий процес. Як мінімум, пройде від 4 тижнів, а максимум може затягнутися до півроку. Це залежить від багатьох об’єктивних чинників, в тому числі періодичності виходу журналу, кількості заявок, наявності доробок. Плюс якщо врахувати цінове питання (та й на жаль, вартість публікацій WoS не найдешевша в світі) часу бажання на експерименти може не залишитися.

   

  При цьому ми гарантуємо:

  • індивідуальність, що не шаблонність, встановлення комунікацій із замовником, щоб розуміти його бачення і тримати в курсі ходу написання;
  • повний супровід до фінального етапу. Направлення виконаної роботи на замовлення зовсім не означає, що ми залишили вас один на один з питаннями;
  • безкоштовні доопрацювання без обмеження часу. Наші гарантії на результат безстрокові. Якщо знадобляться корективи, будемо їх виконувати рівно стільки, скільки потрібно;
  • конфіденційність і неухильне дотримання авторських прав.

   

  Наша команда завжди шукає і підбирає для вас оптимальні варіанти. Немає виходу і доступу до бажаного журналу? Розглянемо формат співавторства, альтернативних не менше авторитетних видань. Є питання по вартості? Пошукаємо компромісні рішення, щоб укластися в бюджет, і при цьому стати володарем статті WoS.

   

  Оскільки компанія «Аспірантура» безперервно перебуває в процесі наукової творчості та реалізації, ми знаємо тонкощі написання наукових статей, їх адаптації під вимоги конкретного видання, встановлення ділових відносин з редакціями. Тобто пропонуємо провести процедуру від А до Я.

  Відгуки
  Нам довіряють
  Новини та корисна інформація