м. Київ, вул.Шота Руставелі, 39-41, оф.213
Всі види наукових робіт
Телефони:
:+380 (44) 578-02-20
:+380 (67) 108-01-20
:+380 (63) 578-02-20
Автореферат
 Автореферат
ВАРТІСТЬ: 

6000 грн.  

ТЕРМІН: 

від 2 тижнів*

Залишити заявку

Опис:

Автореферат докторської дисертації

Будь-який молодий вчений, який працює над дисертацією, обов'язково повинен представити її автореферат. Коротше кажучи, автореферат до дисертації — це короткий зміст дисертаційного дослідження. Він є важливим етапом на шляху до отримання наукового ступеня кандидата або доктора наук. Автореферат дає уявлення про проведену Вами кропітку роботу у вивченні певного наукового питання.

Розділи, які входять у автореферат

Якщо говорити в загальному, то структура автореферату докторської або кандидатської дисертації — це:

  1. Титульний лист;
  2. Загальна характеристика роботи;
  3. Основний зміст роботи;
  4. Висновки і пропозиції;
  5. Список опублікованих праць за темою дисертації.

Цей документ має статус юридичного, без нього жодна дисертація не може бути допущена до захисту. Тому до написання і оформлення необхідно поставитись відповідально, адже від якості буде залежати і відгук на автореферат дисертації.

У цьому документі повинні бути висвітлені основні проблемні питання, над якими Ви працюєте, теоретичні і практичні положення, висновки і пропозиції. Велике значення має рівень новизни та практична значущість дослідження.

На що потрібно звернути особливу увагу

Оскільки написання автореферату, як і написання самої дисертації — це складний і відповідальний процес, важливо в процесі його підготовки звертати увагу на найменші дрібниці та деталі. Тут необхідно враховувати і стиль подання матеріалу, який має відповідати науковому викладу. Йому притаманні стислі, лаконічні і чіткі формулювання, а також постановка проблеми, гіпотези щодо її вирішення та відповідні висновки і пропозиції повинні бути викладені на достатньому науковому рівні із відповідним обґрунтуванням. Для того, щоб надати Вашій роботі більшої конкретики, застосовуються спеціальні прийоми, спрямовані на скорочення тексту, такі як:

  • Заміна термінів абревіатурою;
  • Заміна складних речень на прості;
  • Скорочення ключових слів, понять, словосполучень.

Написання автореферату дисертації ВАК ускладнюється тим, що він має обмежений об'єм в порівнянні з самим дослідженням. В його текст необхідно помістити найголовніші і найбільш значущі положення таким чином, щоб читач отримав повне уявлення про проблематику і фундаментальні основи Вашої роботи. Будь-яка інформація, яка недостатньо відноситься до теми, чи та, яка відсутня в самому тексті дисертаційного дослідження, буде зайвою.

Якщо Ви серйозно візьметесь за виконання цієї роботи, то зможете розраховувати на позитивний відгук на автореферат докторської дисертації. А це вже перша перемога на шляху до успішного захисту роботи!

ВІДГУКИ НАШИХ ЗАМОВНИКІВ: