м. Київ, вул.Шота Руставелі, 39-41, оф.213
Всі види наукових робіт
Телефони:
:+380 (44) 578-02-20
:+380 (67) 108-01-20
:+380 (63) 578-02-20
Обгрунтування теми
 Тема
ВАРТІСТЬ: 

2000 грн.

ТЕРМІН: 

від 1 тижня*

Опис:

Обгрунтування актуальності дисертації

Обгрунтування теми дисертації — це один з перших і дуже серйозних етапів її написання. Саме від цього кроку найбільше залежить подальший процес наукового дослідження. Він визначає актуальність, новизну теоретичного матеріалу та практичне значення теми роботи.

В процесі обґрунтування актуальності дисертації потрібно довести:

 • Актуальність наукової задачі в практичному використанні;
 • Необхідність опрацювання сформульованої теми дисертації.

Багато хто помилково вважає, що обґрунтування теми дисертації — це формальний пункт дисертації, сходинка другорядного значення в процесі написання роботи. Насправді ж, обґрунтування актуальності дисертації є основним фундаментом, основоположним сегментом всього наукового дослідження. Цей пункт — головний критерій актуальності та практичного значення Вашої наукової роботи.

Без обґрунтування вибору теми дисертації Ваша робота може зайти у глухий кут, оскільки не визначивши ступінь її досліджуваності, невирішені раніше проблемні питання, а також її практичну цінність Ви можете зіштовхнутись із проблемами під час написання тексту дисертації та його узгодження із науковим керівником (консультантом)!

Геть сумніви, геть роздуми

Якщо Ви не впевнені в коректності власного обґрунтування теми роботи, тоді Вам варто звернутися до кваліфікованих спеціалістів нашої компанії «Nauka-Servis», які самі вже захистили дисертаційні роботи і допоможуть Вам зробити те ж саме!

Основні складові елементи обгрунтування вибору теми дисертації, яке надається професіоналами нашої компанії «Nauka-Servis» такі:

 1. Актуальність теми;
 2. Об'єкт, предмет дослідження;
 3. Мета і завдання дослідження;
 4. Наукова новизна дисертації;
 5. Практичне значення результатів дослідження;
 6. Зв'язок дослідження з сучасними науковими планами та програмами.

Якщо виникне необхідність, цей список може бути змінений або розширений у відповідності до всіх вимог вченої ради Вашого навчального закладу.

Наша компанія «Nauka-Servis» надає послуги професіоналів, які:

 • Уважно вивчать тему Вашої дисертації;
 • Проаналізують існуючі дослідження в даному напрямку;
 • Визначать основні проблеми Вашого дослідження;
 • Вчасно представлять Вам якісно виконане обґрунтування актуальності дисертації.

Розумна економія часу

Пам'ятайте, що чим краще буде представлено Ваше обгрунтування актуальності дисертації на засіданні кафедри, тим швидше тема Вашої роботи буде затверджена. І тим швидше Ви зможете почати безпосереднє написання свого наукового дослідження.

Компанія «Nauka-Servis» має багаторічний досвід роботи в галузі розробки і написання наукових досліджень. Ми гарантуємо Вам якісне і структурно правильне оформлення обґрунтування теми дисертації. Якщо Ви хочете успішно написати і захистити свою наукову роботу, звертайтесь в нашу компанію вже сьогодні!

P.S. Замість того, щоб витрачати дорогоцінний запас часу та зусиль на обґрунтування актуальності дисертації, Ви зможете спрямувати їх на написання самого дослідження!

ВІДГУКИ НАШИХ ЗАМОВНИКІВ:
Обґрунтування теми дисертації
 

Приємна атмосфера у співробітництві. Вразила постійність зв’язку, навіть на вихідних змогла отримати необхідну консультацію та інформацію про стан свого замовлення. 

15.10.13
Детальніше